تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
پختن پیتزا در ۲ دقیقه با اجاق گاز هوشمند

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری به اسم Breville یک اجاق کوچک و قابل حمل خانگی برای طبخ مخصوص پیتزا ارائه کرده که به دلیل شیوه خاص قرارگیری المنت های گرماساز توان دارد پیتزایی با کیفیت را برای علاقمندان به ارمغان آورد. این اجاق کوچک که Pizzaiolo اسم دارد، از یک سامانه هوشمند به اسم Element […]

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری به اسم Breville یک اجاق کوچک و قابل حمل خانگی برای طبخ مخصوص پیتزا ارائه کرده که به دلیل شیوه خاص قرارگیری المنت های گرماساز توان دارد پیتزایی با کیفیت را برای علاقمندان به ارمغان آورد.

پختن پیتزا در ۲ دقیقه با اجاق گاز هوشمند

این اجاق کوچک که Pizzaiolo اسم دارد، از یک سامانه هوشمند به اسم Element IQ که تشکیل شده از عده ای حسگر هست، به منظور هدایت گرما به بخش هایی از پیتزا که احتیاج بیشتری به گرم شدن دارند، استفاده می نماید.

پختن پیتزا در ۲ دقیقه با اجاق گاز هوشمند

دو سیم پیچ گرماساز بزرگ در بالا و پایین این اجاق کوچک، وظیفه تولید گرما را در داخل آن عهده دارند و الگوریتم طراحی شده برای Element IQ هدایت درست و هوشمندانه گرما را ممکن می کند.

حداکثر دمای این اجاق به ۳۹۸ درجه سانتیگراد می رسد و بنابراین طبخ پیتزا در ظرف حداکثر دو دقیقه امکان دارد. علاوه بر این اشخاص بر مبنای ذائقه خود توان دارند میزان پخت مواد موجود در پیتزا را مشخص نمایند که از پخت کامل تا پخت اندک و سطحی در نوسان هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت بی‎‌نظیر و دیدنی در روستای بیدرود + فیلم