گروه: شغل
تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
پایان ماه عسل نفتی!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، غلامرضا شافعی امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: سبب بسیاری از گرفتاریهای فعلی اقتصادی کشور قرار نگرفتن آن در اولویت امور کشور است؛ اقتصاد غلامرضا شافعی امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: سبب بسیاری از گرفتاریهای فعلی اقتصادی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

غلامرضا شافعی امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: سبب بسیاری از گرفتاریهای فعلی اقتصادی کشور قرار نگرفتن آن در اولویت امور کشور است؛ اقتصاد غلامرضا شافعی امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: سبب بسیاری از گرفتاریهای فعلی اقتصادی کشور قرار نگرفتن آن در اولویت امور کشور است؛ اقتصاد و توسعه آن لازم هست زیادتر در کشور مورد توجه قرار گیرد تا از این مسیر امنیت و ابهت کشور اکثر از پیش تأمین گردد.

وی اضافه کرد: توجه به اقتصاد یکی از مؤلفه‌های ارزشمندی هست که می‌تواند امنیت کشور را تأمین کرده و ابهت جهانی کشورمان را افزایش دهد.

ریاست اتاق بازرگانی ایران دنبال کرد: تا هم حالا بر درآمدهای نفتی و فروش مراجع خدادادی چنان تکیه داشتیم که بحث اقتصاد پویا که تضمین‌کننده اشتغال و سودآوری پیوسته به حاشیه رفته هست که با انتهاء یافتن این ماه عسل مشکلات ریاست اتاق بازرگانی ایران دنبال کرد: تا هم حالا بر درآمدهای نفتی و فروش مراجع خدادادی چنان تکیه داشتیم که بحث اقتصاد پویا که تضمین‌کننده اشتغال و سودآوری پیوسته به حاشیه رفته هست که با انتهاء یافتن این ماه عسل مشکلات جدی حالا خود را نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد: توجه به مزیت‌های منطقه‌ای در برنامه‌ریزیهای کشور مبحثی ضروری است؛ از رؤسای اتاق‌های سراسر کشور خواسته می‌شود که در شورای برنامه‌ریزی استانها زیادتر حضور یابند و علاوه بر این زیادتر از آنان استفاده گردد تا توسعه منطقه‌ای فراهم گردد.

ریاست اتاق بازرگانی ایران یادآور گردید که با یک نسخه واحد که از مرکز صادر می‌شود نمی‌توان به‌درستی به اداره کشور پرداخت.

شافعی اهتمام کرد: توسعه منطقه‌ای در اتاق بازرگانی ایران نیز شکل می‌گیرد و دولت

ریاست اتاق بازرگانی ایران در انتهاء صحبت‌های خود خواستار برپایی نشست ها ۶ماهه استانداران به‌عنوان ریاست شورای گفت‌وگو و دبیران این شورا در تهران برای رایزنی خوب تر برنامه‌ها گردید.

در نتیجه گزارش در جلسه امروز اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، رحمانی فضلی وزیر کشور

شافعی در قسمت انتهاءی صحبت‌های خود عنوان کرد: بسیاری از منطقه های محروم کشور دچار در دور باطل فقر و توسعه‌نیافتگی شده‌اند، و لازم هست مشخص گردد که چه طور می‌توان آنان را از این دور باطل خلاصی داد و چه طور می‌توان به‌جای مزیت‌های نسبی، خلق مزیت‌‌های تازه داشت و آیا توسعه نباید در روستاها آغاز شود؟