تاریخ: ۱۵:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، علی سخنگو بازیگر و دستیار کارگردان درباره آخرین وضعیت مجموعه نمایش خانگی «دل» گفت : فیلمبرداری بخش ایران این اثر به پایان رسید و بقیه آن مربوط به ترکیه است. او افزود: مراحل فنی آن بصورت همزمان پیش رفته و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، علی سخنگو بازیگر و دستیار کارگردان درباره آخرین وضعیت مجموعه نمایش خانگی «دل» گفت : فیلمبرداری بخش ایران این اثر به پایان رسید و بقیه آن مربوط به ترکیه است.

او افزود: مراحل فنی آن بصورت همزمان پیش رفته و بزودی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود و مخاطبان با اثری جذاب روبرو خواهند شد.

پایان فیلمبرداری بخش ایران «دل» / ادامه فیلمبرداری در ترکیه

سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی یکی از جدیدترین سریال‌هایی است که در شبکه نمایش خانگی تولید شده است.

افسانه بایگان، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، ساره بیات، محمدرضا گلزار، نسرین مقانلو، حامد بهداد، لیلا زارع، مهراوه شریفی نیا، یکتا ناصر و … از بازیگران سریال «دل» هستند.

قصه سریال «دل» در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و …

این مطلبو از دست ندید!  نورمن میلر؛ غول ادبیات آمریکا

این سریال ۲۸ قسمتی در دو فصل ۱۴ قسمتی و به قلم بابک و میثم کایدان است.