تاریخ: ۰:۱۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
پاکستان: دستور اخیر “ترامپ” هیچ تاثیری بر تروریست ها نخواهد داشت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری میزان، رسانه های دولتی پاکستان روز سه شنبه به نقل از چودری نثار علی خان اعلام کردند: دستور جنجالی اخیر ترامپ مبنی بر منع صدور روادید آمریکا برای اتباع برخی کشور های مسلمان، یک مسئله مهم است. این مسئله صرفا محدود به صدور یا […]

پاکستان: دستور اخیر به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری میزان، رسانه های دولتی پاکستان روز سه شنبه به نقل از چودری نثار علی خان اعلام کردند: دستور جنجالی اخیر ترامپ مبنی بر منع صدور روادید آمریکا برای اتباع برخی کشور های مسلمان، یک مسئله مهم است. این مسئله صرفا محدود به صدور یا عدم صدور روادید نمی شود و ابعاد گسترده تری دارد. به نظر من، این اقدام آمریکا هیچ تاثیری بر تروریست ها نخواهد داشت بلکه مشقّات قربانیان ترور را افزایش خواهد داد.

وی با اشاره به اجلاس امنیتی بین المللی که سال ۲۰۱۵ در واشنگتن برگزار شد، گفت: در آن اجلاس که باراک اوباما رئیس جمهوری وقت امریکا و وزیران خارجه ۶۰ کشور جهان حضور یافتند، یکی از موضوع هایی که مورد تاکید قرار گرفت، ضرورت دست کشیدن برخی کشورها از تبلیغ علیه اسلام و اجتناب از اسلام هراسی بود.

وزیر کشور پاکستان گفت: نسبت دادن تروریسم به اسلام، به معنای نقض کردن و زیرپا گذاشتن تمام تلاش های انجام شده در مسیر مبارزه علیه تروریسم است. راهی که دولت جدید آمریکا در پیش گرفته است، اتحاد ملت ها برای مبارزه با تروریسم را از بین خواهد بود و تنها تروریست ها خواهند بود که از این اقدام آمریکا سود خواهند برد.

این مطلبو از دست ندید!  فراخوان اولین جشنواره رسانه و میراث فرهنگی کردستان

بیش از یک و نیم میلیارد نفر از جمعیت جهان را مسلمانان تشکیل داده اند و درست نیست که تنها به خاطر چند صد نفر مسلمان نما، همه مسلمانان را در یک گروه قرار داد و به آنها اتهام تروریسم وارد کرد.