گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، عارف شادکام رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تالش گفت: تخلیه کننده فاضلاب در اراضی ساحلی جوکندان به پاکسازی یک هکتار جنگل جایگزین یکسال حبس تعزیری محکوم شد. او افزود: یک دستگاه کامیون خاور لجن کش که اقدام به تخلیه فاضلاب […]

پاکسازی یک هکتار جنگل جریمه تخلیه کننده فاضلاب در اراضی ساحلی تالشبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، عارف شادکام رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تالش گفت: تخلیه کننده فاضلاب در اراضی ساحلی جوکندان به پاکسازی یک هکتار جنگل جایگزین یکسال حبس تعزیری محکوم شد.

او افزود: یک دستگاه کامیون خاور لجن کش که اقدام به تخلیه فاضلاب در اراضی ساحلی جوکندان کرده بود پس از دستگیری و معرفی به مراجع قضایی به پاکسازی یک هکتار از اراضی ساحلی و جنگلی جوکندان جایگزین یک سال حبس تعزیری با نظارت اداره حفاظت محیط زیست تالش محکوم شد.

بیشتر بخوانید :پاکسازی محیط زیست، مجازات جایگزین حبس یک متخلف در رودبار

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تالش در ادامه تصریح کرد: صدور احکام جایگزین حبس تاثیر به سزایی در جلوگیری از تکرار تخلفات داشته و باعث افزایش سطح اطلاعات و معلومات زیست محیطی متخلفان می‌شود.

 

انتهای پیام / ق 

 

حکم جایگزین برای تخلیه کننده فاضلاب در اراضی ساحلی

این مطلبو از دست ندید!  لغو سفر دو مسلمان آمریکایی به خاطر ناراحتی خدمه هواپیما