تاریخ: ۱۴:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
پاکسازی حاشیه سد شهداء شهرستان سنقرو کلیایی

سید رضا چقاکبودی ریاست اداره مراقبت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : در زمینه پاکسازی طبیعت از آشغال ،اداره مراقبت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی با همت متهمین در قالب مجازات های جایگزین حبس اقدام به پاکسازی حاشیه سد شهداء از آشغال ها […]

سید رضا چقاکبودی ریاست اداره مراقبت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : در زمینه پاکسازی طبیعت از آشغال ،اداره مراقبت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی با همت متهمین در قالب مجازات های جایگزین حبس اقدام به پاکسازی حاشیه سد شهداء از آشغال ها نمودند.

وی گفت: همکاران با انتصاب پیامهای زیست محیطی در مسیر گذر گردشگران و توزیع کیسه های تألیف آشغال ، اقدام به فرهنگ سازی در جهت مراقبت و پشتیبانی از طبیعت حاشیه سد نمودند.

چقاکبودی اضافه کرد : عادت نادرست و ناشایست ریختن آشغال در محیط پیرامون، حق داشتن محیط زیست پاکیزه را از دیگران سلب می کند.

وی اضافه کرد : این اندیشه نا زیبا که ریختن آشغال در خیابان ها و جاده ها را حق خود و جمع کردن آشغال ها را وظیفه رفتگران و دیگران بدانیم باید در فرهنگ ما عوض کند.

این مطلبو از دست ندید!  بازدید معاون رئیس جمهور از دهکده طبیعت قزوین