تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
پاساژ «دراکولا» تعطیل می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، نصراله آبادیان با اظهار این که الان ۱۳۸ بنای تجاری نا مطمئن در منطقه ۱۱ وجود دارد؛ از تمهیدات و تدابیر انجام شده برای برطرف مخاطره و ارتقای مطمئنی در این مجتمع ها اطلاع داد. آ آبادیان مجتمع های تجاری علاء الدین، آلومینیوم و دراکولا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، نصراله آبادیان با اظهار این که الان ۱۳۸ بنای تجاری نا مطمئن در منطقه ۱۱ وجود دارد؛ از تمهیدات و تدابیر انجام شده برای برطرف مخاطره و ارتقای مطمئنی در این مجتمع ها اطلاع داد.

آ آبادیان مجتمع های تجاری علاء الدین، آلومینیوم و دراکولا را پر مخاطره ترین جایگاه ها تجاری این منطقه نام برد و اضافه کرد: با برنامه ریزی و تدابیری که بسیاری از آن ها انجام شده اس؛ مطمئنی پاساژ علاء الدین و آلومینیوم تا حد بسیاری تأمین شده هست و لیکن پاساژ مشهور به دراکولا با دقت به سازه کهنه و نا مطمئن به هیچ وجه امکان تأمین مطمئنی ندارد و ضروری هست تعطیل گردد.

آ آبادیان درکنار اظهار مهلت ۱۰ روزه به کسبه برای تخلیه اضطراری پاساژ دراکولا، گفت که پس از مدت تشخیص شده این مجتمع تجاری نا مطمئن پلمپ خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

شهردار منطقه ۱۱ در مورد مطمئن سازی مجتمع تجاری آلومینیوم و علاء الدین گفت:در مجموعه آلومینیوم کیوسک آتش نشانی به همراه ۲ نفر آتش نشان ساکن شده هست.  

به گفته آبادیان برای پاساژ علاء الدین هم پله های فرار تعبیه شده و اموری مطمئنی برای آتش سوزی نیز انجام شده هست.