گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
پارتی بازی یوفا برای بایرن مونیخ

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،،شبکه اسکای اسپورتس مدعی گردید که سران یوفا  رابطه نزدیکی با باشگاه بایرن مونیخ دارند وبه این سبب مانع ارزان فروشی بلیط باشگاه آ اک آتن یونان برای ملاقاتی که در چمپیونزلیگ میزبان سرخپوشان مونیخی می باشند گردیدند. طبق این گزارش […]

پارتی بازی یوفا برای بایرن مونیخبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،،شبکه اسکای اسپورتس مدعی گردید که سران یوفا  رابطه نزدیکی با باشگاه بایرن مونیخ دارند وبه این سبب مانع ارزان فروشی بلیط باشگاه آ اک آتن یونان برای ملاقاتی که در چمپیونزلیگ میزبان سرخپوشان مونیخی می باشند گردیدند.

طبق این گزارش :باشگاه آ اک آتن یونان در سایت رسمی خود اعلام کرده بود بهای بلیط بازی با بایرن مونیخ برای طرفداران یونانی تنها ۱۳ یورو هست که با عکس العمل یوفا رو به رو شده هست.

نکته جالب این مبحث هست که در رقابت های فصل گذشته چمپیونزلیگ ،سران یوفا مانع بلیط فروشی باشگاه اندرلخت بلژیک با مبلغ ۲۷ یورو گردیدند.

بیشتربخوانید:

حدود پنج میلیون درخواست ها برای بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ثبت گردید
بیشتر از دو میلیون و ۳۰۰ هزار درخواست بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ ثبت گردید
درخواست دو میلیون بلیط جام جهانی

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی