تاریخ: ۱۸:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
ویژگی‌های خاص خودروی جدید فولکس واگن + تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  فولکس واگن از تولید یک خودروی کراس اور جدید به نام تی راک کابریولت خبر داده که مدلی به روز شده از یک خودروی تولیدی سال ۲۰۱۶ آن به نام تی کراس بریز است. یکی از ویژگی‌های خاص این خودرو استفاده از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  فولکس واگن از تولید یک خودروی کراس اور جدید به نام تی راک کابریولت خبر داده که مدلی به روز شده از یک خودروی تولیدی سال ۲۰۱۶ آن به نام تی کراس بریز است.

رونمایی از خودروی جدید فولکس واگن

یکی از ویژگی‌های خاص این خودرو استفاده از دو موتور بنزین سوز برای تقویت قدرت آن است. یکی از این موتور‌ها دارای ۱۱۴ اسب بخار قدرت و نیروی گشتاور ۲۰۰ نیوتون متر و دیگری دارای ۱۵۰ اسب بخار قدرت و نیروی گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر است.

سیستم دوکلاچه هفت سرعته، امکان انتقال قدرت به هر چهار چرخ، قابلیت حرکت مناسب در جاده‌های آفرود، امکان باز و بسته شدن سقف در عرض نه ثانیه در حین رانندگی با سرعت حداکثر ۳۰ کیلومتر در ساعت از جمله دیگر مزایای این خودرو است.

رونمایی از خودروی جدید فولکس واگن

 

صندلی‌های این خودروی دو درب به گونه‌ای طراحی شده اند که افراد حاضر در عقب خودرو بتوانند به راحتی استراحت کرده یا حتی دراز بکشند. سیستم ترمز اضطراری که در صورت شناسایی عابران پیاده به طور خودکار فعال می‌شود، یکی دیگر از مزایای خودروی یادشده است. خودروی مذکور در سال ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شود، ولی قیمت تمام شده آن هنوز اعلام نشده است.

این مطلبو از دست ندید!  توسعه و رونق گردشگری با سوت قطار گردشگری

منبع : مهر