ویژه برنامه های فرهنگی دهه فجر در منطقه ۲۰ تهران برگزار می شود

0
اشتراک

ویژه برنامه های فرهنگی دهه فجر در منطقه ۲۰ تهران برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، مدیریت شهری منطقه ۲۰ تهران ویژه برنامه های فرهنگی و ارزشی متنوعی را برای ایام مبارک دهه فجر تدارک دیده است که با رویکرد شهروند مداری و مشارکت  فعالان و نخبگان اجتماعی محله های۲۰ گانه این منطقه اجرا می شود.

سید احمد صفوی به تقارن ایام مبارک دهه فجر با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) اشاره کرد و افزود: بخش مهمی از ویژه برنامه های این ایام با محوریت ترویج فرهنگ فاطمی در مساجد و مدارس منطقه ۲۰ تهران و ویژه نسل جوان به اجرا در می آید تا آشنایی نسل امروز با آرمان های انقلاب اسلامی بیش از پیش فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه همزمان با این ایام، جشن های انقلابی در سراهای محله، مدارس، مساجد و مراکز فرهنگی اجرا می شود، گفت: به دنبال ویژه برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ۱۰ یادواره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم با عنوان آبروی محله در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

صفوی ادامه داد: استفاده از هنر تصویر سازی وقایع انقلاب از دیگر برنامه های است که در قالب کارگاه های نقاشی خانوادگی، نمایشگاه های عکس و اجرای پرده خوانی های انقلاب اجرا می شود.

وی به بانگ تکبیر از ساختمان های اداری، فرهنگی، مساجد، مدارس و سراهای محله در شب ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت مستقل از شهر تهران و با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می شود، از تمامی امکانات مدیریت شهری برای برپایی هرچه بهتر این مراسم استفاده می کنیم.

صفوی ادامه داد: پردیس های خدمت برای معرفی جهاد مهربانی و جذب همیاران داوطلب برای حمایت از اقشار کم برخوردار در مسیر راهپیمایی برپا خواهد شد تا زمینه مشارکت شهروندان علاقه مند فراهم شود.

شهردار منطقه ۲۰ تهران یادآور شد: به منظور رفع موازی کاری های احتمالی، ویژه برنامه های فرهنگی ایام مبارک دهه فجر ۹۵ با تعامل دیگر ادارات و نهادهای شهری این منطقه به اجرا در می آید.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.