گروه: مسافرت
تاریخ: ۰:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
ونگر: مورینیو، اتوبوس پارک نخواهد کرد

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد هست که در دیدار روز شنبه مقابل منچستریونایتد، ژوزه مورینیو مقابل دروازه تیمش اتوبوس پارک نخواهد کرد. آ در صورتی که آرسنال بتواند در دیدار پیش رو منچستریونایتد را مغلوب کند، به یک امتیازی این تیم خواهد رسید.  منچستریونایتد در دیدارهای این فصل مقابل تیم های بزرگ لیگ برتر نمایش […]

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد هست که در دیدار روز شنبه مقابل منچستریونایتد، ژوزه مورینیو مقابل دروازه تیمش اتوبوس پارک نخواهد کرد.
 آ در صورتی که آرسنال بتواند در دیدار پیش رو منچستریونایتد را مغلوب کند، به یک امتیازی این تیم خواهد رسید.  منچستریونایتد در دیدارهای این فصل مقابل تیم های بزرگ لیگ برتر نمایش هایی زیاد دفاعی داشته ولی ونگر معتقد هست که دو تیم در دیدار پیش رو نمایشی جالب عرضه خواهند داد. او به خبرنگاران عنوان کرد:” ما نیز در حال حاضر مطلوب بازی می کنیم؛ در دستاورد به نظر می آید یک بازی تماشایی می بینیم.
ونگر: مورینیو، اتوبوس پارک نخواهد کرد
منچستریونایتد تیم نیرومندی هست. آ  من در این فصل زیاد بازی های آنان را تماشا نکردم و توان ندارم درباره روش بازی شان قضاوت کنم. من صرفا ضروری هست به تفکر روش بازی خودمان باشیم و برای یک بازی مطلوب مهیا شویم.”  ” صرفا یک روش برای نشان دادن تعهدتان وجود دارد و آن روش بازی تان در زمین هست. هنگامی بازی مسوت اوزیل را تماشا می کنید، یک چیز را نمی گردد زیر پرسش برد و آن این هست که او قصد دارد برای تیم بازی کند.”