تاریخ: ۲۱:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
وقتی قیمت یخ سر به دنا می‌نهند/ فروش هر قالب یخ سه برابر قیمت کارخانه +تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از بویرخبر،استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل قرار گرفتن در پهنه سبز زاگرس امروز به عنوان یکی از استانهای مستعد در امر گردشگری است. این استان به دلیل داشتن دو منطقه آب و هوایی گرمسیری و سردسیری و داشتن طبیعت شگرف و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از بویرخبر،استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل قرار گرفتن در پهنه سبز زاگرس امروز به عنوان یکی از استانهای مستعد در امر گردشگری است.

این استان به دلیل داشتن دو منطقه آب و هوایی گرمسیری و سردسیری و داشتن طبیعت شگرف و زیبا از استانهای مستعد در امر سرمایه گذاری است.

از این رو شهر یاسوج یا همان پایتخت طبیعت ایران به لازمه داشتن طبیعت منحصر به فرد و داشتن جاذبه‌های زیبای تفریحی امروز حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

شهر یاسوج و سی سخت در پهنه سردسیری و کوهستانی استان و داستان آب و هوای خنک و گوار و داشتن چشمه‌های جوشان امروز می‌تواند منبع درآمد خوبی در امر سرمایه گذاری باشد.

از طرفی دیگر نبود برخی نظارت ها از جمله واقف نبودن با قیمت برخی مایتحاج اولیه مسافران امروز در این شهر به یک معظل تبدیل شده است.

این مطلبو از دست ندید!  سقوط جوان ۲۰ ساله حدود پل طبیعت در اتوبان مدرس

هرچند امروز هوای این شهر به مراتب خنک‌تر از دیگر شهرهای کشور در جنوب فلات ایران است و همه ساله مسافران زیادی را به خود جلب می کند، اما بازار داغ یخ فروشان در این شهر سر به آسمان می‌نهد.

به عنوان مثال قیمت هر قالب یخ که در کارخانه بین ۳تا ۶ هزار تومان به فروش می رسد امروز در پایتخت طبعیت سه برابر بیشتر از قیمت کارخانه در میدان‌های شهر یاسوج  توسط فروشندگان دورگر به مسافران و گردشگران عرضه می شود.

این موضوع که در نوبه خود باعث دلخوری مسافران شده بازرسی و نظارت بیشتر و دقیق‌تر مسئولان را می‌پذیرید تا بتوانند در این راستان گام‌های موثر تری بردارند.