گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
وقتی بلیت فوتبال از کنسرت گران تر هست +سند

خبرگزاری فارس: دیروز (شنبه ۲۶ خردادماه) زیادی از رسانه‌های رسمی به عنوان نمایندگان مردم، نسبت به گرانی بلیت‌های نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور و به ویژه مرکز همایش‌های برج میلاد، اعتراض نمودند. اعتراضی که هیچگونه جواب روشنی از سوی مسئولین این امر دریافت نکرد و مشخص نشد که چه کسی مسئول این گران‌فروشی […]

خبرگزاری فارس: دیروز (شنبه ۲۶ خردادماه) زیادی از رسانه‌های رسمی به عنوان نمایندگان مردم، نسبت به گرانی بلیت‌های نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور و به ویژه مرکز همایش‌های برج میلاد، اعتراض نمودند. اعتراضی که هیچگونه جواب روشنی از سوی مسئولین این امر دریافت نکرد و مشخص نشد که چه کسی مسئول این گران‌فروشی هست.

صبح امروز (یکشنبه ۲۷ خردادماه) سایت فروش بلیت‌های نمایش بازی‌های جام جهانی در مرکز همایش‌های برج میلاد ـ. به دنبال اعتراض‌های دیروز نرخ بلیت‌های ۹۵ هزار تومانی بازی ایران و اسپانیا را به ۶۵ هزار تومان و ۵۵ هزار تومان کاهش داد؛ ارقامی که همچنان از نرخ پایه کنسرت‌ها گران‌تر هست!

آیا اعتبار حقیقی نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی در مرکز همایش‌های برج میلاد اینقدر سنگین هست؟

 

به دنبال اعتراض‌های دیروز نرخ بلیت‌های ۹۵ هزار تومانی بازی ایران و اسپانیا را به ۶۵ هزار تومان و ۵۵ هزار تومان کاهش داد؛ ارقامی که همچنان از نرخ پایه کنسرت‌ها گران‌تر هست!رخدادی که امروز در نرخ بلیت‌های مرکز همایش‌های برج میلاد روی داد، از سیاستی نشأت می‌گیرد که سال‌هاست در بخش‌های متفاوت اقتصاد کشورمان رخ می‌دهد. در این سیاست ابتدا مبلغ بالایی برای کالایی مدنظر داشته و اعمال می‌شود، اگر اعتراضی صورت نگیرد، فروش آن کالا با همان نرخ بالا ادامه پیدا می‌کند، از سویی دیگر اگر اعتراض‌ها بالا بگیرد، کمی از مبلغ گران کالا کم می‌شود و به فروش خود ادامه می‌دهد. حال این که آن کالا به هیچ عنوان اعتبار قیمتی را که به فروش می‌رسد، ندارد.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید