گروه: شغل
تاریخ: ۱۵:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
وقتی آقای بازیگر معروف وکیل می شود/تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، حسام نواب صفوی که علاوه بر بازیگری به حرفه وکلات نیز مشغول هست این بار نقش خودش را در فیلم سینمایی "آهوی پیشونی سفید ٢" در مقام بــَبر وکیل مدافع ایفا می‌کند. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روبط عمومی "آهوی پیشونی سفید ٢"، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، حسام نواب صفوی که علاوه بر بازیگری به حرفه وکلات نیز مشغول هست این بار نقش خودش را در فیلم سینمایی "آهوی پیشونی سفید ٢" در مقام بــَبر وکیل مدافع ایفا می‌کند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روبط عمومی "آهوی پیشونی سفید ٢"، فیلمبرداری این اثر سینمای در حالی به نیمه مسیر دست یافته که حسام نواب صفوی با پیشینه سال‌ها فعالیت در حرفه وکالت علاوه بر بازیگری، این بار در نقش "بــَـبرِ وکیل مدافع" جلوی دوربین فرشاد خالقی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدجواد هاشمی رفته هست.

1 (2)

حسام نواب صفوی در این فیلم سینمایی با گریم و لباسی متمایز و جالب ایفاگر نقش وکیل مدافعِ پیشونی طلا (مادر آهوی پیشونی سفید) شده هست.

طراحی گریم نواب صفوی و دیگر بازیگران این اثر موزیکال در ژانر بچه و نوجوان را "شهرام خلج" و طراحی لباس آن را "سحر گوران" عهده‌دار می باشند.

2 (2)

در خلاصه‌ داستان فیلم سینمایی"آهوی پیشونی سفید۲" آمده هست:

" از سوی دیگر مادر "آهوی پیشونی‌ سفید" برگشته تا آهو را از "سالار" یعنی پدر خوانده‌اش پس بگیرد و "پیشونی‌سفید" به سبب رنجش از سالار، می‌خواهد به پیش مادرش بازگردد ولی…

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:

این بازیگران در "آهوی پیشونی سفید۲" ایفای نقش کرده‌اند: محمدرضا شریفی‌نیا، لیلا اوتادی، پژمان بازغی، ترلان پروانه، ارسلان قاسمی، امیرغفارمنش، هومن حاجی‌عبدالهی، سیدجواد هاشمی، امیر سهیلی، امیررضا احمدی، ابراهیم شفیعی، داریوش پیرو، یوسف طاهریان، فرزانه زهره‌وند، رکسانا وطن‌خواه و ساناز نادری.

4

/

پایان خبر