تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
وظیفه رسانه های انقلاب، شبیه مأموریت انبیاست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و محیط مجازی با انتشار یافتن پستی در صفحه اینستاگرام خود با عرضه گزارشی از سخنرانی در جشنواره رسانه‌ای ابوذر، بر وظیفه ها […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و محیط مجازی با انتشار یافتن پستی در صفحه اینستاگرام خود با عرضه گزارشی از سخنرانی در جشنواره رسانه‌ای ابوذر، بر وظیفه ها رسانه‌های انقلابی تاکید کرد و درج کرد: وظیفه رسانه‌های انقلاب، شبیه مأموریت انبیاست. کلام و مشی آنها خوب ترین الگوی رسانه‌ای هست.

ضرغامی درج کرد:

“استاد قره باغی
ضرغامی درج کرد: “استاد قره باغیدیروز بعد از سخنرانی در دانشگاه علوم دکتری تبریز، میهمان و سخنران جشنواره رسانه‌ای ابوذر هم بودم.

عقب نشینی و محافظه کاری تو مرامش نیست! یک تبریزی انقلابی!
عقب نشینی و محافظه کاری تو مرامش نیست! یک تبریزی انقلابی!سروده‌ی تازهی از وی هم عرضه گردید که فایل صوتی آن را در کانال تلگرامی‌ام گذاشته‌ام.
برخی از محور‌های سخنرانی‌ام را در پی درج کرد آورده ام.
محور‌های سخنرانی دیگر من در دانشگاه هم در کانال تلگرامی ام آمده هست..
*

۱- *پی نوشت*. ۱- وظیفه رسانه‌های انقلاب، شبیه مأموریت انبیاست.
۲- ۲- تأثیرگذاری و برقرار کردن رابطه موفق با اهمیت ترین شاخصه مشی انبیاست.
۳-
۴- در میان همه فضائل اخلاقی، رعایت ادب در کلام و مشی از همه تأثیرگذارتر هست.
۹۰%
۵- شهید مطهری الگوی این مشی حسنه و حرفه‌ای بود.
۶- از رفتار‌های ناصواب رسانه‌ای این هست که با خوانش فرامتنی، تیتر ناصحیحی را به گوینده نسبت میدهند و بعد از توضیح او باز تیتر میزنند که فلانی عقب نشینی کرد!
۷- ۶- از رفتار‌های ناصواب رسانه‌ای این هست که با خوانش فرامتنی، تیتر ناصحیحی را به گوینده نسبت میدهند و بعد از توضیح او باز تیتر میزنند که فلانی عقب نشینی کرد!۷- بعضی هنگام به هم‌زبانی زیادتر از هم‌دلی معتقد می‌شوم؟! تکثیر رسانه‌های فراگیر، بعضی مفاهیم را عوض کرده هست.
۸- ۸- بعضی سیاسیون سال‌های نه چندان دور بعد از انقلاب، پای ثابت رسانه‌های ضد انقلاب خارجی شده‌اند. “

انتها ی پیام/