تاریخ: ۱۵:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
وسایل اطفاء حریق با همکاری مردم بیدهند نطنز خریداری شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، اصفهان،عبدالله جعفری  بیان داشت: برای نخستین بار در منطقه و در اقدامی کاملا خودجوش از طریق ساکنان دهاتی بیدهند وسایل اطفاء حریق مورد احتیاج دهات خریداری گردید. ریاست شورای اسلامی دهاتی بیدهند اضافه کرد: این وسایل ارزشمندی معادل […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، اصفهان،عبدالله جعفری  بیان داشت: برای نخستین بار در منطقه و در اقدامی کاملا خودجوش از طریق ساکنان دهاتی بیدهند وسایل اطفاء حریق مورد احتیاج دهات خریداری گردید.

ریاست شورای اسلامی دهاتی بیدهند اضافه کرد: این وسایل ارزشمندی معادل ۶۸ میلیون ریال که از طریق ساکنان و زیر نظر شورای دهات جمع آوری شده بود خریداری گردید.

جعفری با اشاره به آتش سوزی های دهات گفته بود: در سال های سابق قسمت هایی از مراتع دهات طعمه حریق گردید که با دقت به فاصله دهات از شهر، مردم تصمیم گرفتند وسایل مورد احتیاج اطفاء حریق دهات را خودشان تأمین کنند.

وی در انتهاء متذکر گردید: تمام وسایل اطفاء حریق کاملا کارشناسی خریداری شده هست و در حال خرید امکانات زیادتری برای احداث یک ایستگاه آتش نشانی روستایی هستیم.

 

این مطلبو از دست ندید!  اینفو جمعه///بهترین خاصیت آناناس برای سلامتی و معالجه+اینفوگرافی