گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
وزیر راه: فروش بلیت چارتری پروازها ممنوع هست/ معاون وزیر راه: فروش بلیت چارتری داریم

– خبر ها اقتصادی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علی عابدزاده در حاشیه گرامیداشت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به ایران در جواب به سوال تسنیم مبنی بر این‌ککه از اول بهمن  ماه فروش بلیت برنامه‌ای به طور چارتری طبق سخنان وزیر راه وشهرسازی ممنوع […]

– خبر ها اقتصادی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علی عابدزاده در حاشیه گرامیداشت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به ایران در جواب به سوال تسنیم مبنی بر این‌ککه از اول بهمن  ماه فروش بلیت برنامه‌ای به طور چارتری طبق سخنان وزیر راه وشهرسازی ممنوع شده، اما همچنان فروش بلیت چارتری سازمان هواپیمایی چه اقداماتی را برای جلوگیری از فروش چارتری بلیت انجام داده هست، گفت: چند شرکت هواپیمایی ساختار توزیع و فروش بلیت به طور سیستمی ندارند و باید به این ایرلاین‌ها مجال بدهیم تا فروش چارتری را به دست کم برسانند.

وی دنبال کرد: این ایرلاین زیادتر فروش بلیت چارتری خود را به سمت شبکه پروازی قشم و کیش شیفت کرده‌اند تا بتوانند پروازها را چارتری به فروش برسانند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، چهارشنبه گذشته وزیر راه و شهرسازی در حاشیه شروع عملیات اجرایی پروژه‌های زیرساختی و متر شهر پردیس در جواب به سوال تسنیم بیان کرد:  فروش بلیت پروازهای برنامه‌ای به طور چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

محمد اسلامی با بیان این‌که نرخ بلیت هواپیما بر طبق قانون تابع ارائه و تقاضاست اما ما بر این مساله تاکید داریم که فروش بلیت چارتری ممنوع هست، اضافه کرد: چارتری یعنی اینکه کسی که هواپیما را چارتر کرده یک بسته سفر دارد که دربردارنده اقامت، حمل و نقل و خورد و خوراک هست.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه تورگردان باید خودش مسافر داشته باشد اضافه کرد: در بخش حمل و نقل هوایی غیر از این را نپذیرفته ایم و اگر کسی از اول بهمن ۹۷ بلیت پرواز برنامه‌ای را چارتری به فروش رسیده تخلف کرده که سازمان هواپیمایی کشوری بر طبق قانون با آن برخورد خواهد نمود.

حذف بلیت چارتری امکان نداردفروش بلیت چارتری پروازها با قیمت‌های نجومی؛ تهران ــ مشهد ــ تهران ۱٫۷میلیون تومان گردیدفروش بلیت چارتری برای تعطیلات آخر هفته ممنوع گردید