گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

خبرگزاری ایلنا: وزیر ارتباطات در مورد قطعی تلگرام و اختلالات شب سابق در این شبکه اجتماعی توضصیحاتی عرضه کرد.  جهرمی در مورد قطعی تلگرام و اختلالات شب سابق در این شبکه اجتماعی عنوان کرد: دیشب ساعت ۱۲ بود که ارتباط هایی در این ارتباط داشتم. اشکالات شبکه ای از طرف ما نبود. صبح در نشست دولت […]

خبرگزاری ایلنا: وزیر ارتباطات در مورد قطعی تلگرام و اختلالات شب سابق در این شبکه اجتماعی توضصیحاتی عرضه کرد.  جهرمی در مورد قطعی تلگرام و اختلالات شب سابق در این شبکه اجتماعی عنوان کرد: دیشب ساعت ۱۲ بود که ارتباط هایی در این ارتباط داشتم. اشکالات شبکه ای از طرف ما نبود. صبح در نشست دولت سپردم نگاه کنند مشکل چه بوده ولی شبکه ما استاندارد بود و اختلال حتما از طرف ما نبود؛ ولی اینکه سبب اآن چه بود را اطلاع رسانی می کنیم .    محمد جواد آذری جهرمی در مورد ابزارها رابطه ای در مناطق زلزله زده عنوان کرد: روز گذشته ظهر تمام شرایط ارتباط منطقه به حالت قبل برگشته هست.
وی اضافه کرد: اوپراتورهای موبایل بسته هایی را به طور ویژه برای ارتباطات در نظر گرفته اند.     بعضی شرکت های خدمات اینترنتی خدماتشان را برای مناطق زلزله زده برپا کردند.

همکاران روز گذشته فعالیت شان را در آنجا شروع کردند.

وزیر ارتباطات افزود: ما از ستاد آشفتگی گزارش مبنی بر اختلالات نداریم ولی تیم های ما مهیا می باشند که سریعا خودشان را برسانند و بتوانیم ارتباطات ضروری و اطلاع رسانی برخوردار باشیم.

وی تاکید کرد: با قطعی زیرساخت های برق، قدری شبکه های مخابراتی ما لطمه پذیری دارند. برنامه که مهیا گردید اطلاع رسانی خواهیم کرد.