گروه: بلیط
تاریخ: ۲۰:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
ورود جمعیت خارج از حجم و بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از باشگاه پرسپولیس، صبح امروز سه‌شنبه، جلسه ای بین مسئولین کمیته‌های ستاد برپایی فینال لیگ قهرمانان آسیا، ناظرین آن‌ها در ای اف سی و عده ای از مسئولان فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ارزیابی آخرین وضع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از باشگاه پرسپولیس، صبح امروز سه‌شنبه، جلسه ای بین مسئولین کمیته‌های ستاد برپایی فینال لیگ قهرمانان آسیا، ناظرین آن‌ها در ای اف سی و عده ای از مسئولان فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

ورود نفرات اضافه و تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع است

ارزیابی آخرین وضع ورزشگاه آزادی

در این نشست مورد ها گوناگونی، چون آخرین وضع تعمیرات و بهسازی ورزشگاه آزادی و بخش‌های متفاوت آن نظیر؛ پاویون، VIP و VVIP جایگاه خبرنگاران داخلی و خارجی، میکسزون، دفتر و دبیرخانه کمیته مسابقات ای اف سی، رختکن‌ها، بالا بردن سامانه صوتی و …

در ادامه در مورد نحوه بلیت فروشی، چگونگی ورود و خارج شدن تماشاگران و میهمانان و استقرار آن‌ها در جایگاه‌های ذی ربط نیز صحبت شد.

ورود جمعیت خارج از حجم و بدون بلیت ممنوع

یکی از با اهمیت ترین نکته هایی که در جلسه صبح امروز مورد تاکید ریاست کمیته مسابقات کنفدراسیون قرار گرفت؛ مبحث تماشاگران و برقرار کردن نظم و امنیت در این حوزه بود.

این مطلبو از دست ندید!  اعلام زمان آغاز بلیت فروشی بازی ماشین‌سازی – سایپا

پاول لوزانوف پس از اطلاع از نحوه بلیت فروشی، تاکید کرد که تماشاگر بدون بلیت نباید در ورزشگاه حضور پیدا نمایند و باید از ورود افراد، خارج از حجم جلوگیری گردد و در محیط و فضای ورزشگاه حضور پیدا نکنند.

ورود نفرات اضافه و تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع است

برپایی نشست ها مداوم برای سازگاری بین کمیته‌ها

در جلسه صبح امروز علاوه بر این قرار شد بین نمایندگان و ناظران کنفدراسیون و نفرات متناظر آن‌ها در کمیته‌های کار باشگاه و فدراسیون، نشست ها مداومی برای ایجاد سازگاری تشکیل گردد. علاوه بر این نحوه صادر کردن و تحویل کارت‌های خبرنگاری ارزیابی شد.

زیادتر بخوانید:کاپیتان پرسپولیس فیزیوتراپی را شروع نمود پادشاه محمدی: در آزادی همه چیز فرق می‌کند/ کاشیما را ۳ هیچ می‌بریم آشنایی با تیم الشحانیه/ رضاییان شاگرد سرمربی پیشین اتلتیکومادرید شد