گروه: بلیط
تاریخ: ۲۰:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
ورود جمعیت خارج از حجم و بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از باشگاه پرسپولیس، صبح امروز سه‌شنبه، جلسه ای بین مسئولین کمیته‌های ستاد برپایی فینال لیگ قهرمانان آسیا، ناظرین آن‌ها در ای اف سی و عده ای از مسئولان فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ارزیابی آخرین وضع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از باشگاه پرسپولیس، صبح امروز سه‌شنبه، جلسه ای بین مسئولین کمیته‌های ستاد برپایی فینال لیگ قهرمانان آسیا، ناظرین آن‌ها در ای اف سی و عده ای از مسئولان فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

ورود نفرات اضافه و تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع است

ارزیابی آخرین وضع ورزشگاه آزادی

در این نشست مورد ها گوناگونی، چون آخرین وضع تعمیرات و بهسازی ورزشگاه آزادی و بخش‌های متفاوت آن نظیر؛ پاویون، VIP و VVIP جایگاه خبرنگاران داخلی و خارجی، میکسزون، دفتر و دبیرخانه کمیته مسابقات ای اف سی، رختکن‌ها، بالا بردن سامانه صوتی و …

در ادامه در مورد نحوه بلیت فروشی، چگونگی ورود و خارج شدن تماشاگران و میهمانان و استقرار آن‌ها در جایگاه‌های ذی ربط نیز صحبت شد.

ورود جمعیت خارج از حجم و بدون بلیت ممنوع

یکی از با اهمیت ترین نکته هایی که در جلسه صبح امروز مورد تاکید ریاست کمیته مسابقات کنفدراسیون قرار گرفت؛ مبحث تماشاگران و برقرار کردن نظم و امنیت در این حوزه بود.

این مطلبو از دست ندید!  احتمال افزایش حجم سینماهای مردمی فجر

پاول لوزانوف پس از اطلاع از نحوه بلیت فروشی، تاکید کرد که تماشاگر بدون بلیت نباید در ورزشگاه حضور پیدا نمایند و باید از ورود افراد، خارج از حجم جلوگیری گردد و در محیط و فضای ورزشگاه حضور پیدا نکنند.

ورود نفرات اضافه و تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی ممنوع است

برپایی نشست ها مداوم برای سازگاری بین کمیته‌ها

در جلسه صبح امروز علاوه بر این قرار شد بین نمایندگان و ناظران کنفدراسیون و نفرات متناظر آن‌ها در کمیته‌های کار باشگاه و فدراسیون، نشست ها مداومی برای ایجاد سازگاری تشکیل گردد. علاوه بر این نحوه صادر کردن و تحویل کارت‌های خبرنگاری ارزیابی شد.

زیادتر بخوانید:کاپیتان پرسپولیس فیزیوتراپی را شروع نمود پادشاه محمدی: در آزادی همه چیز فرق می‌کند/ کاشیما را ۳ هیچ می‌بریم آشنایی با تیم الشحانیه/ رضاییان شاگرد سرمربی پیشین اتلتیکومادرید شد