تاریخ: ۰:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
وحدت مسلمین آنها را به بزرگ ترین قدرت جهان مبدل خواهد کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در جشن هفته اتخاد و ولادت پیامبر عزیز اسلام(ص) که در مسجد جامع اهل سنت بندرعباس برگزار گردید، ایام خجسته هفته اتخاد و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) را تبریک گفت و بیان کرد: ایام هفته اتخاد که با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در جشن هفته اتخاد و ولادت پیامبر عزیز اسلام(ص) که در مسجد جامع اهل سنت بندرعباس برگزار گردید، ایام خجسته هفته اتخاد و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) را تبریک گفت و بیان کرد: ایام هفته اتخاد که با میلاد پیامبر بزرگوار اسلام مصادف هست، آرام قسمت ترین و با ارزش ترین ایام برای مسلمین عالم هست.

استاندار هرمزگان دنبال کرد: امام راحل به برکت و میمنت این ایام با ارزش و بزرگ این هفته را هفته اتخاد میان شیعه و سنی و مسلمین نامگذاری کردند.
همتی اتخاد جامعه اسلامی را زیاد با ارزش برشمرد و اظهار داشت: اتخاد اکثر از یک و نیم میلیارد مسلمان در جهان امر زیاد با ارزشی هست زیرا در برابر دشمنان در کوشش می باشند که با شیطنت بر این اتخاد صدمه وارد کنند.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اظهار این که هفته اتخاد مایه خیر و برکت برای تمامی مسلمین هست، اهتمام کرد: اشتراکات بسیاری میان مذاهب اسلامی من جمله اعتقاد به خداوندی یگانه، حضرت محمد(ص) بعنوان پیامبر عزیز اسلام و قرآن کریم وجود دارد.
همتی تاکید کرد: در ایران اسلامی خواهران و برادرهای مسلمان زیر یک پرچم و در کنار هم زندگانی می کنند و ضروری هست منادی اتخاد همه جانبه در ایران اسلامی باشیم تا نور این اتخاد و یکپارچگی در سراسر جهان اسلام منعکس گردد.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت بهاری در صالح‌آباد + تصاویر

۷۴۰۸/۷۱۹۵ * خبرنگار: رقیه غلامی زاده * انتشار یافتن: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین خبر ها استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*hormozgan@yahoo.com