تاریخ: ۱۶:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
واگذاری ماشین حمل زباله و آتش نشانی نیمه سنگین به دهیاری‌ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، اسد معانی با بیان مطلب فوق گفت: قرارداد تولید ۱۸۲ دستگاه ماشین حمل زباله نیمه سنگین به منظور واگذاری به دهیاری ها، زمستان سال گذشته با یک شرکت داخلی منعقد شد و بخش اول آن به تعداد ۳۰ دستگاه در حال واگذاری است. وی متذکر شد: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، اسد معانی با بیان مطلب فوق گفت: قرارداد تولید ۱۸۲ دستگاه ماشین حمل زباله نیمه سنگین به منظور واگذاری به دهیاری ها، زمستان سال گذشته با یک شرکت داخلی منعقد شد و بخش اول آن به تعداد ۳۰ دستگاه در حال واگذاری است.
وی متذکر شد: ۹۰ درصد مبلغ این خودرو برای دهیاری های با جمعیت بیش از هزار نفر توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مابقی از سوی دهیاری پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: ۹۵درصد مبلغ این خودرو برای دهیاری های با جمعیت هزار نفر و کمتر از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و ۵ درصد مابقی از سوی دهیاری پرداخت می شود.
معانی در ادامه گفت: این ماشین آلات با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته از دهیاری ها در سال گذشته و همچنین مطابق اعلام درخواستهای آنها از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از طریق شرکت های داخلی تهیه و واگذار می شود.
وی بابیان اینکه توجه ویژه به حفظ محیط زیست در مناطق شهری و روستایی از جمله جمع آوری، حمل و دفع اصولی پسماندها و مکان‌یابی و مدیریت آنها در اولویت کاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار دارد، ابرازامیدواری نمود که اختصاص این ماشین ها در کنار توجه دهیاری ها و شوراها به مدیریت صحیح پسماندها؛ زمینه ارتقای سطح بهداشت و حفاظت از محیط‌زیست در این مناطق را فراهم نماید.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در ادامه گفت: ۳۲ دستگاه ماشین آتش نشانی نیمه سنگین ساخت داخل پایان سال گذشته مطابق درخواستهای رسیده به دهیاریهای واجد شرایط واگذار شد.
معانی افزود: ۸۵ درصد مبلغ این ماشین های آتش نشانی نیمه سنگین از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که بهره برداری صحیح از این خودروها، ضریب ایمنی در مناطق روستایی کشور را افزایش دهد و پایگاه های آتش نشانی دهیاری ها، با آمادگی مطلوب در مقابله با سوانح اقدام نمایند.
معانی همچنین گفت: نمونه یک خودروی آتش نشانی نیمه سنگین ویژه دهیاری ها، به تازگی به تائید کمیته فنی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور رسیده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور وی افزود: مجموع قرارداد تولید این خودروی آتش نشانی نیمه سنگین ۹۹ دستگاه است که مطابق برنامه ریزی های انجام شده، طی شش ماهه اول سال جاری بصورت کامل تحویل دهیاری های واجد شرایط خواهد شد و قسمت اعظم مبلغ آن از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت می شود.

این مطلبو از دست ندید!  تقدیر از پیرمرد ۹۰ ساله فعال محیط زیست

انتهای پیام

برچسب ها: