گروه: ورزش
تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
واکنش کاپیتان پرسپولیس به کناره گیریی طاهری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، وی با اشاره به زلزله ای که در کرمانشاه اتفاق افتاده هست، متذکر گردید: ضروری می دانم در اینجا با تمام خانواده هایی که عزیزان خود را در زلزله کرمانشاه و شهرهای حوالی آن از دست دادند، ابراز همدردی کنم. آ برای اینکه منحصرا تسلیت نگفته […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق،

وی با اشاره به زلزله ای که در کرمانشاه اتفاق افتاده هست، متذکر گردید: ضروری می دانم در اینجا با تمام خانواده هایی که عزیزان خود را در زلزله کرمانشاه و شهرهای حوالی آن از دست دادند، ابراز همدردی کنم. آ برای اینکه منحصرا تسلیت نگفته باشیم با مشارکت بازیکنان مبالغی را جمع آوری کرده ایم تا به زلزله زدگان مساعدت کوچکی کرده باشیم.

کاپیتان دوم پرسپولیس در مورد حاضر بودن ورزشکاران در کنار زلزله زدگان اهتمام کرد: مردم کرمانشاه مربوط به این مملکت می باشند و خانواده های آنان با خانواده خود ما فرقی ندارند.

البته ضروری هست این کار هر چه تند تر صورت پذیرد، به چه علت که هوا در کرمانشاه سرد شده هست و مردم احتیاج به مساعدت دارند.

ماهینی در مورد عدم دعوتش به اردوی موخر تیم ملی نیز گفت: من در اردوهای تیم ملی دست کم یکی در میان حاضر بودن داشته ام و در این اردوی آخرم هم که دعوت نشدم تصمیم کی شیوه بوده که برای من زیاد قابل احترام هست. تمام تلاشم را می کنم تا نظر کی شیوه را جذب کنم و حتماً ضروری هست خوب تر از این باشم تا مسافر جام بین المللی شوم.

کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس در انتهاء راجع به وضع اداره این باشگاه اظهار داشت: در این مورد مدیران بالا رده تصمیم گیرنده می باشند. منحصرا امیدوارم چه طاهری و چه هر فرد دیگری به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب می شود، به نفع این باشگاه باشد.