واکنش رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به دستور جدید ترامپ

0
اشتراک

واکنش رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به دستور جدید ترامپ

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، صدور هر گونه ویزا برای شهروندان ایران و چند کشور دیگر را به مدت ۹۰ روز متوقف کرده است. این در حالی است که کمانداران کشورمان باید در ماه جاری جهت حضور در مرحله چهارم و آخر رقابت‎های قهرمانی جهان داخل سالن راهی این کشور شوند.  بر همین اساس محمدعلی شجاعی، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: حدود ۲۰ روز پیش نفرات اعزامی به این مسابقات برای اخذ روادید به کشور ثالث یعنی ارمنستان سفر کردند که هنوز روادیدی برای ورزشکاران ما صادر نشده است.

وی با بیان اینکه نمی‎دانم چنین مسائلی چقدر بر روی سفرهای ورزشی تاثیر می‎گذارد، تصریح کرد: تجربه نشان داده است که این موارد بر روی سفرهای ورزشی تاثیر چندانی ندارد. البته قطعا در صورتی که روادید ورزشکاران کشورمان صادر نشود، میزبان از سوی کمیته بین‎المللی المپیک و فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان مورد اعتراض قرار می‎گیرد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: این بحران‎های سیاسی آمریکا موضوع جدیدی نیست و در دوران مختلف این مسائل وجود داشته است که غالبا در آن مقاطع سفرهای ورزشی تحت‎ تاثیر چنین موضوعاتی قرار نمی‎گرفته است. در هر صورت اگر ویزا صادر شد به این کشور خواهیم رفت در غیر این صورت، نمی‎رویم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.