گروه: بلیط
تاریخ: ۲:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
واکنش دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان به خبر تقسیم ۷۰ به ۳۰ ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان

– اخبار استانها – حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در پاسخ به اینکه تکلیف چگونگی تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان بین تماشاگران تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی چه شد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نشده است. وی درباره اینکه به دلیل تعطیلی دوشنبه تکلیف این موضوع امروز […]

– اخبار استانها –

حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در پاسخ به اینکه تکلیف چگونگی تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان بین تماشاگران تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی چه شد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نشده است.

وی درباره اینکه به دلیل تعطیلی دوشنبه تکلیف این موضوع امروز مشخص می‌شود یا خیر، افزود: ساعت ۱۶:۳۰ امروز در آخرین تماسی که داشتم گفتند تکلیف این موضوع را مشخص می‌کنیم که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

اصفهان| سپاهان – پرسپولیس و کلاف سردرگم فوتبال ایران؛ یک نفر حقیقت را نمی‌گویداصفهان| شرایط برگزاری نیمه‌نهایی جام حذفی با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران را نداریماصفهان| نبود آئین‌نامه ۵۰-۵۰ در سایت فدراسیون شبهه‌برانگیز است

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان درباره خبر یکی از رسانه‌ها مبنی بر تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان به صورت ۷۰ درصد به ۳۰ درصد گفت: زمزمه‌هایی در این خصوص وجود دارد، اما موثق نیست.

این مطلبو از دست ندید!  بوشهر| میزبانی شهر جم در لیگ برتر به خطر می‌افتد

دادخواه در واکنش به اینکه اگر تصمیم نهایی در این خصوص روز سه‌شنبه اعلام شود تکلیف بلیت‌فروشی چه خواهد شد، ادامه داد: بلیت‌فروشی این دیدار روز چهارشنبه انجام می‌شود. قرار است بلیت‌فروشی از ساعت ۹ صبح چهارشنبه و در ۴ نقطه شهر اصفهان آغاز می‌شود و در ورزشگاه نیز هیچ بلیتی به فروش نمی‌رسد. اگر قرار باشد بازی به صورت ۵۰-۵۰ برگزار شود ۲ محل به هواداران سپاهان و ۲ محل به فروش بلیت به تماشاگران پرسپولیس اختصاص می‌یابد.