گروه: بلیط
تاریخ: ۲:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
واکنش دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان به خبر تقسیم ۷۰ به ۳۰ ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان

– اخبار استانها – حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در پاسخ به اینکه تکلیف چگونگی تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان بین تماشاگران تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی چه شد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نشده است. وی درباره اینکه به دلیل تعطیلی دوشنبه تکلیف این موضوع امروز […]

– اخبار استانها –

حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در پاسخ به اینکه تکلیف چگونگی تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان بین تماشاگران تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی چه شد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نشده است.

وی درباره اینکه به دلیل تعطیلی دوشنبه تکلیف این موضوع امروز مشخص می‌شود یا خیر، افزود: ساعت ۱۶:۳۰ امروز در آخرین تماسی که داشتم گفتند تکلیف این موضوع را مشخص می‌کنیم که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

اصفهان| سپاهان – پرسپولیس و کلاف سردرگم فوتبال ایران؛ یک نفر حقیقت را نمی‌گویداصفهان| شرایط برگزاری نیمه‌نهایی جام حذفی با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران را نداریماصفهان| نبود آئین‌نامه ۵۰-۵۰ در سایت فدراسیون شبهه‌برانگیز است

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان درباره خبر یکی از رسانه‌ها مبنی بر تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان به صورت ۷۰ درصد به ۳۰ درصد گفت: زمزمه‌هایی در این خصوص وجود دارد، اما موثق نیست.

این مطلبو از دست ندید!  فقط ۴ هزار بلیت برای پرسپولیسی‌ها باقی مانده است/ هواداران بدون بلیت به ورزشگاه نیایند

دادخواه در واکنش به اینکه اگر تصمیم نهایی در این خصوص روز سه‌شنبه اعلام شود تکلیف بلیت‌فروشی چه خواهد شد، ادامه داد: بلیت‌فروشی این دیدار روز چهارشنبه انجام می‌شود. قرار است بلیت‌فروشی از ساعت ۹ صبح چهارشنبه و در ۴ نقطه شهر اصفهان آغاز می‌شود و در ورزشگاه نیز هیچ بلیتی به فروش نمی‌رسد. اگر قرار باشد بازی به صورت ۵۰-۵۰ برگزار شود ۲ محل به هواداران سپاهان و ۲ محل به فروش بلیت به تماشاگران پرسپولیس اختصاص می‌یابد.