گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
واکنش استارتاپ ها به زلزله کرمانشاه

خبر کوتاه بود و دردناک، کرمانشاه لرزید. علاوه بر دولت و سازمان‌های مردم نهاد خود مردم هم دست به کار گردیدند. از جانب مردم که در بازه‌های متفاوت تاریخی نشان داده‌اند هر مسئله های ای که برخوردار باشند مساعدت به یکدیگر در مواقع آشفتگیی را فراموش نمی‌کنند. سیل کمک‌های از جانب مردم از روز گذشته […]

خبر کوتاه بود و دردناک، کرمانشاه لرزید. علاوه بر دولت و سازمان‌های مردم نهاد خود مردم هم دست به کار گردیدند. از جانب مردم که در بازه‌های متفاوت تاریخی نشان داده‌اند هر مسئله های ای که برخوردار باشند مساعدت به یکدیگر در مواقع آشفتگیی را فراموش نمی‌کنند.

سیل کمک‌های از جانب مردم از روز گذشته در حال سرازیر شدن به طرف غرب کشور هست و به قولی در فعلی همه ایران کرمانشاه هست.

به نظر می‌رسد با این شرایط مسیر هوایی مسیر ایمن‌تری برای جابه جایی اموال و کمک‌ها هست. در همین زمینه چند شرکت هواپیمایی من جمله هواپیمایی آسمان پروازهای خود به مقصد کرمانشاه را افزایش داده‌اند.

استارتاپ‌های ایرانی هم تلاش‌هایی در زمینه مساعدت رسانی انجام داده‌اند.

هیپوتریپ با دادن یک کد ارزش رایگان گفت با وارد کردن این کد همه پرواز های به مقصد کرمانشاه یا از مبدا کرمانشاه رایگان می باشند. این حجم جهت بکارگیری کسانی‌ هست که ضروری هست در کرمانشاه حاضر بودن برخوردار باشند و به هر سببی قدرت تامین بلیط هواپیما را ندارند.

آ آن‌ها با دقت به اظهار ارگان جابه جایی خون مبنی بر کم بودن چند گروه خونی، کد تخفیف جهت رفتن به ارگان جابه جایی خون گفتند. ارگان جابه جایی خون بالاخره گفت که تا اطلاع ثانوی احتیاجی به مراجعه مردم به ارگان جهت اهدای خون نیست.