واژگونی مرگبار تریلر بر روی پراید در خمینی شهر+تصاویر

0
اشتراک

واژگونی مرگبار تریلر بر روی پراید در خمینی شهر+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قلمکده، تصادف زنجیره ای عصر جمعه در اتوبان آزادگان محور اصفهان – خمینی شهر، هشت مصدوم و دو کشته بر جای گذاشت.

در پی این حادثه نیروهای اورژانس، آتش نشانی، هلال احمر، راهنمایی و رانندگی شهرستان خمینی شهر برای کمک به سانحه دیدگان در صحنه تصادف حاضر شدند.

کبیری یکی از نیروهای آش نشانی در این خصوص گفت: نیروهای آتش نشان پس از اطلاع از این حادثه با تجهیزات مورد نظر سر صحنه حاضر شدند.

وی افزود: تریلی کمپرسی با بار گندم به علت لغزندگی جاده، همراه با بار بر روی خودروی پراید در حال حرکت واژگون شد که منجر به کشته و زخمی شدن سرنشینان آن شد.

پیرحاجی یکی از نیروهای اورژانس در این خصوص گفت: نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدند و اقدامات امدادی اولیه را انجام دادند.

وی با بیان اینکه ۳واحد اورژانس از خمینی شهر و ۲واحد ورژانس به محل اعزام شدند، افزود: ۸مصدوم که ۳مرد و ۵زن در این سانحه زخمی شده بودند به بیمارستان اشرفی خمینی شهر منتقل شدند و ۲نفر ۱مرد و ۱زن در صحنه تصادف جان باختند.

بر اساس شاهدان عینی حادثه در حدود ۱۰خودرو سبک و سنگین با یکدیگر برخورد کردند و خسارات مالی به آنها وارد شده است.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار قلمکده ، تصادف زنجیره ای دیگری نیز در ۱۳دی ماه سال جاری و در حدود یک ماه گذشته در این محور جاده ای رخ داد که خساراتی به بار آورد و در پی بی توجهی مسئولان جهت تکمیل کمربندی و جلوگیری از ورود خودروهای سنگین به بلوار آزادگان، باز هم تصادف خودورهای سنگین و سبک در خمینی شهر رخ داد که منجر به کشته شدن تعدادی شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.