گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
واشنگتن پست:دروغ های ترامپ به شمار ۹عدد در روز دست یافته است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز یکشنبه ایرنا، این تارنما با اشاره به بخشی از برنامه های خود که مدعیات ترامپ را سراغ گرفتن می کند ، اضافه کرد : ترامپ در ۲۹۸ روز اول رئیس جمهوری خود یک هزار و ۶۲۸ بار کذب یا سخن های ضاله کننده گفته که میانگین […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز یکشنبه ایرنا، این تارنما با اشاره به بخشی از برنامه های خود که مدعیات ترامپ را سراغ گرفتن می کند ، اضافه کرد : ترامپ در ۲۹۸ روز اول رئیس جمهوری خود یک هزار و ۶۲۸ بار کذب یا سخن های ضاله کننده گفته که میانگین آن ۵٫۵ ۵ کذب در روز می گردید.
این تارنما دنبال کرد:
این تارنما دنبال کرد: ترامپ که علاقه فراوانی به توییت کردن دارد، ۵۰ مدعای کذب یا ضاله کننده به شمار سه بار یا زیادتر گفته هست.
gov) gov) در آن روز به ۱ میلیون نفر رسید.
ترامپ ۵۵ بار به شیوه های متفاوت دروغین در افکار عمومی القا کرده که احداث حرفه و سرمایه گذاری های تجاری کرده هست. یکی از این ادعاها درباره شرکت اکسون موبیل بود که اظهار شده بود؛ در وقت رئیس جمهوری ترامپ ۳۵ هزار حرفه ساخت وساز و ۱۲ هزار حرفه همه وقت در این شرکت احداث شده هست.

وی علاوه بر این ۱۹ بار مدعا کرده که ایالات متحده بالاترین قیمت مالیات شرکتی را دارد ولی به گفته حقیقت یاب ها این مبحث ضاله کننده هست به چه علت که بین قیمت ۳۵ درصدی مالیات شرکت ها و قیمت موثر مالیاتی شرکت ها تفاوت وجود دارد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از واشنگتن پست، ترامپ سریعا پس ازصحبت همتای استرالیایی خود، سخن های وی را تایید کرد ولی سپس اظهار داشت که ضروری هست آمارها را ارزیابی کند ولی ترنبول به او اطمینان داد که این مبحث صحیح هست.
مجموع مدعیات پوچ رییس جمهوری ایالات متحده با ادامه همین جریان تا انتهاء سال اول کاری وی به ۱۹۹۹ خواهد رسید و اگر راه یک ماه موخر خود را دنبال کند این آمار از ۲ هزار کذب تعرض می کند.
اروپام**۳۲۳۴**۱۵۹۰
انتشاردهنده: محمد حسن دوستارگان