تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
هیچ کس حق  سیاه نمایی  تلاش های  جمعیت هلال احمر در زلزله موخر را ندارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، وی با اشاره به تشکیلات مردم کانون جمعیت هلال‌احمر اضافه کرد: جمعیت هلال‌احمر قسمتی از دستگاهی بوده که در آن نیروهای داوطلب عاشق و فداکار وجود دارد، که نظیر آن در دستگاه‌های دیگر پیدا نمی‌شود. رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مهم‌ترین حسن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،

وی با اشاره به تشکیلات مردم کانون جمعیت هلال‌احمر اضافه کرد: جمعیت هلال‌احمر قسمتی از دستگاهی بوده که در آن نیروهای داوطلب عاشق و فداکار وجود دارد، که نظیر آن در دستگاه‌های دیگر پیدا نمی‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مهم‌ترین حسن و مزیت جمعیت هلال‌احمر اعتماد عمومی جامعه نسبت به این نهاد بوده که به طور مستمر نیز افزایش پیداکرده و این اعتماد عمومی بزرگ‌ترین نقطه قوت ارگان جمعیت هلال‌احمر هست.

لاریجانی تبیین کرد: در زلزله موخر کرمانشاه درمجموع اکثر از ۴۰ میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم ایران به جمعیت هلال‌احمر برای امدادرسانی به سانحه دیدگان این زلزله مخرب جمع‌آوری گردید که زیاد با اعتبار هست.

وی تبیین کرد: مورد اعتماد بودن و مردم کانونی این نهاد بزرگ‌ترین مزیت‌های موجود در این ارگان هست و هیچ‌کس حق تخریب و یا سیاه‌نمایی درباره تلاش‌های جمعیت هلال‌احمر در زلزله موخر را نباید به خود راه بدهد، علاوه بر این نشان دادن مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های جمعیت هلال‌احمر در زلزله کرمانشاه نیز مبحثی بوده که وظیفه رسانه‌هاست.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| راهنمای جامع گردشگری اراک؛ پایتخت صنعتی کشور+فیلم

نماینده مردم شهر قم در  مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: جمعیت هلال‌احمر در زلزله موخر کرمانشاه کارکرد مطلوبی از خود نمایش داد که اقدام به‌موقع و پخش چادر زیادتر از حد احتیاج از نمونه‌های بارز کارکرد شایسته هلال‌احمر در زلزله کرمانشاه بود.