گروه: اخبار
تاریخ: ۲:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹

غلامعلی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خوی، وی اضافه کرد: طبیعتاً رفاه شهروندان و پیشرفت شهر همواره  نیازمند چالش‌های جدی بوده و با کوشش و همت عموم همشهریان، اداره شهری و نهادهای مختلف شهر اتفاق محتمل می‌شود. رئیس شورای شهر خوی تبیین کرد: بودجه پیش‌بینی‌شده برای سال جاری شهرداری خوی ۷۵ میلیارد تومان بوده […]

غلامعلی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خوی،

وی اضافه کرد: طبیعتاً رفاه شهروندان و پیشرفت شهر همواره  نیازمند چالش‌های جدی بوده و با کوشش و همت عموم همشهریان، اداره شهری و نهادهای مختلف شهر اتفاق محتمل می‌شود.

رئیس شورای شهر خوی تبیین کرد: بودجه پیش‌بینی‌شده برای سال جاری شهرداری خوی ۷۵ میلیارد تومان بوده و با دقت به رکود اقتصادی حاکم بر کشور، شهرداری نسبت به اجرای پروژه‌های مختلف در سال جاری عمل کرده و همان طور هم فرایند اجرای پروژه‌ها ادامه دارد.

شریف گفت: شورای شهر و شهرداری نهادهای از جانب جامعه بوده و همفکری و همسویی شهروندان با اداره شهری و شورای شهر قطعاً درروند عرضه خدمات از طرف اداره شهری تاثیرگذار خواهد بود.

وی اضافه کرد: حفظ و محافظت تأسیسات شهری، فضاهای سبز و ابزارها مختلف شهری در کنار وظایف شهرداری، می‌بایست از طرف عموم شهروندان موردتوجه قرار گیرد و عموم ما ضروری هست در محافظت داشته‌های این شهر چه از منظر ساختار شهری و تأسیسات و چه از منظر معنوی و فرهنگی کوشش کنیم.