تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
هیجانی دانستن انقلاب توهین به انقلاب امام خمینی(ره)است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پارسیان خبر؛به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز بازگشت حضرت امام خمینی (ره)،غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام با حضور مسئولان شهرستان ونیروهای نظامی برگزار شد. حجت الاسلام پولادی نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا با تبریک سالروز ورود تاریخی امام راحل به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پارسیان خبر؛به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز بازگشت حضرت امام خمینی (ره)،غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام با حضور مسئولان شهرستان ونیروهای نظامی برگزار شد.

حجت الاسلام پولادی نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا با تبریک سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی وآغاز دهه فجر گفت:ظلم وجفا در حق امام راحل این است که هدف از قیام امام خمینی(ره) را ساقط کردن دولت محمدرضاشاه بیان کنند.

پولادی با انتقاد از برخی جریانات که انقلاب اسلامی ایران را همانند انقلاب فرانسه برگرفته از هیجان واحساس می دانند گفت:انقلاب امام خمینی(ره) در راستای انقلاب پیامبر(ص)که یک سر سوزن در وجود امام راحل نه احساسات ونه هیجانی رخ نداد.

نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا ادامه داد: برخی اصرار دارند که روزهای انقلاب امام خمینی(ره)را روزهای هیجان های کاذب واحساسات زودگذر بدانند،در حالی که یک توهین به انقلاب امام(ره) است.

این مطلبو از دست ندید!  قرآن تذکاری برای مقدس بودن طبیعت هست/ شناخت خدا، آدم و طبیعت، مقدمه درک الهیات زیست محیطی

وی تلاش عده ای در داخل که اقدامات ترامپ رئیس جمهور آمریکا خارج از ماهیت آمریکا معرفی می کنند را جای نگرانی دانست وافزود:عده ای می گویند آقای ترامپ شخصی افراطی،خشونت طلب و بی عقل در آمریکاست واین ماهیت آمریکا نیست وآقای اوباما انسانی خوب بود و او ماهیت وحقیقت آمریکاست.واین درحالی است که ترامپ بخشی از ماهیت حقیقی آمریکاست که مقداری پرده کنار رفته است .

پولادی قانون ممنوعیت ورود هفت کشور به آمریکا متعلق به ترامپ نیست ومربوط به زئیس جمهور سابق است که آماده امضاء بود وترامپ آن را امضاء کرد.