تاریخ: ۲۲:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی رو، این تکنولوژی تعیین چهره تازه از اصول کلی همانند با فیس آی دی که در آیفون ایکس ارائه شده بود، استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، این فناوری از یک پروژکتور نقطه‌ای برای ترسیم نقشه سه بعدی دقیقی از چهره کاربر، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی رو، این تکنولوژی تعیین چهره تازه از اصول کلی همانند با فیس آی دی که در آیفون ایکس ارائه شده بود، استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، این فناوری از یک پروژکتور نقطه‌ای برای ترسیم نقشه سه بعدی دقیقی از چهره کاربر، استفاده کرده و به مساعدت آن قادر به احراز هویت وی می باشد. با این وجود، بر خلاف آیفون ایکس که از حدود ۳۰،۰۰۰ نقطه برای ترسیم نقشه چهره استفاده می‌کند، این تکنولوژی تازه از ۳۰۰،۰۰۰ نقطه، یعنی ده برابر زیادتر، استفاده کرده و به این ترتیب توجهی ۱۰ برابر زیادتر از فناوری به کار رفته در تلفن همراه پرچمدار اپل خواهد داشت.

سنسور تعیین چهره هواوی برای عملی کردن فناوری تعیین چهره خود از دوربینی با وضوح بالا برای اسکن چهره بهره گرفته (با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل) و جذاب هست بدانید که کل عملیات اسکن چهره صرفا در ۴۰۰ میلی ثانیه انجام می‌شود.

همچنین، تکنولوژی ذکر شده در فرآورده ها آینده امکان اسکن سه بعدی اشیاء حقیقی را نیز آماده کرده و صرفا به اسکن چهره محدود نخواهد بود.