گروه: بلیط
تاریخ: ۲۲:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
هواداران خواستار بازگشت پول بلیت فروشی+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛دیدار تیم‌های تراکتورسازی و سپیدرود رشت که قرار بود از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگارامام  (ره) تبریز به مصاف هم بروند، به سبب بارش در وقت قطعی برگزار نشد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛دیدار تیم‌های تراکتورسازی و سپیدرود رشت که قرار بود از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگارامام  (ره) تبریز به مصاف هم بروند، به سبب بارش در وقت قطعی برگزار نشد.

 

هواداران خواستار بازگشت پول بلیت‌فروشی+تصاویر

 

 

با این وجود پس از گذشت یک ساعت از وقت قطعی برپایی این ملاقات و حضور چندباره مسئول برپایی و کادر داوری، این ملاقات شروع نشده هست.

 

طرفداران تراکتورسازی و سپیدرود رشت نیز با دقت بشدت بارش، امکان نشستن روی صندلی سکوهای ورزشگاه را ندارند و بصورت ایستاده در توقع شروع ملاقات تیمشان می باشند.

 

هواداران خواستار بازگشت پول بلیت‌فروشی+تصاویر

مهدی کیانی، کاپیتان محروم تراکتورسازی که در ورزشگاه یادگار مام (ره) تراکتورسازی به سر می برد، برای دقیقه هایی در جایگاه خبرنگاران این ورزشگاه حضور پیدا کرد. عده ای از طرفداران تراکتورسازی نیز خارج از جایگاه خبرنگاران در توقع ملاقات با کیانی بودند.

این مطلبو از دست ندید!  اصفهان| جاعل ویزای اربعین در تیران و کرون دستگیر گردید

 

 

 

هواداران خواستار بازگشت پول بلیت‌فروشی+تصاویر

 

 

طرفداران تراکتورسازی در ایراد به عدم برپایی و لغو احتمالی بازی، خواستار بازگرداندن پول بیلت‌فروشی این ملاقات گردیدند.