گروه: بلیط
تاریخ: ۱۰:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
هنوز قسمت فیلم ها از گیشه جام جهانی مشخص نشده هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، مسعود اطیابی سخنگوی شورای عالی تهیه‌کنندگان با اشاره به یکپارچه‌سازی تهیه‌کنندگان سینما گفت: مسئله یکپارچه‌سازی تهیه‌کنندگان به‌زودی به نتیجه های پایانی می‌رسد و تا آن زمان شورای عالی تهیه‌کنندگان همچنان به فعالیت‌های صنفی خود عمل می‌کند. وی در مورد پرداخت هزینه فروش بلیت مسابقات جام‌جهانی به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

مسعود اطیابی سخنگوی شورای عالی تهیه‌کنندگان با اشاره به یکپارچه‌سازی تهیه‌کنندگان سینما گفت: مسئله یکپارچه‌سازی تهیه‌کنندگان به‌زودی به نتیجه های پایانی می‌رسد و تا آن زمان شورای عالی تهیه‌کنندگان همچنان به فعالیت‌های صنفی خود عمل می‌کند.

وی در مورد پرداخت هزینه فروش بلیت مسابقات جام‌جهانی به صاحبان فیلم‌ها که در سینماها به نمایش درآمده بود، توضیح داد: در حال حاضر شورایعالی تهیه کنندگان در این زمینه ورود پیدا نکرده هست. در حقیقت شورای عالی اکران ابتدا باید مورد ها متفاوت را مدنظر قرار دهد، پول‌ها از سینماداران دریافت گردد، تا سر انجام تصمیم گرفته گردد که قسمت هر فیلم از این مبالغ چه میزان هست.

این تهیه‌کننده و کارگردان سینما تاکید کرد: شورای عالی اکران کلیت برنامه‌ریزی برای چگونگی دریافت هزینه بلیت‌های بازی‌های جام‌جهانی که در سینماها نمایش داده شده بود را انجام داده هست، اما هنوز مسئله اینکه کدام فیلم‌ها چند درصد از فروش بلیت‌های مد نظر را دریافت می‌کنند، مشخص نشده هست.

وی توضیح داد: در آن زمان نزدیک به ۱۵ فیلم سینمایی اکران بوده هست و بدون شک هرکدام از صاحبان این فیلم‌ها نسبت به دریافت قسمت خود مدعی می باشند. علاوه بر این باید ارزیابی کرد که چه درصدی باید به آثار پرفروش و چه درصدی به دیگر آثار عرضه می‌شود، البته باید به پردیس‌های سینمایی نیز توجه کرد چون که طبق معمول در پردیس‌ها چند فیلم با هم اکران می‌شود، که این مسئله خود از ارزش زیادی بهره مند هست.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ همراهی شهردار ارومیه با مردم برای مسابقه والیبال

سخنگوی شورای عالی تهیه‌کنندگان با تاکید بر اینکه بدون شک این مسئله پروسه طولانی و دشواری دارد، یادآور گردید: شورای عالی اکران قسمت کلی فیلم‌ها و صاحبان سینماها را محاسبه کرده‌، اما هنوز کار کلیدی باقی مانده هست.

وی دنبال کرد: در حال حاضر قرار هست پول‌های مد نظر به حسابی در خانه سینما

اطیابی در انتهاء با اشاره به اینکه سینماداران ۲ هفته مجال دارند تا مبالغ فروش بلیت‌های مسابقات جام جهانی را به حساب مدنظر واریز کنند، گفت: در فاز پایانی شورایعالی تهیه‌کنندگان برای پشتیبانی از حقوق صاحبان فیلم‌ها وارد کار می‌شود.