گروه: زنان
تاریخ: ۱۸:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
همایش پشتیبانی های روانی و اجتماعی از خانم ها در بوشهر برگزار شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علی پولادی ریشهری مدیرکل بهزیستی استان بوشهر ظهر پنجشنبه در همایش پشتیبانی های روانی و اجتماعی از خانم ها با هدف مراقبت از نظام خانواده در بوشهر اظهار داشت: در سال های موخر خشنونت بر علیه خانم ها فراگیر شده هست و متمرکز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علی پولادی ریشهری مدیرکل بهزیستی استان بوشهر ظهر پنجشنبه در همایش پشتیبانی های روانی و اجتماعی از خانم ها با هدف مراقبت از نظام خانواده در بوشهر اظهار داشت: در سال های موخر خشنونت بر علیه خانم ها فراگیر شده هست و متمرکز به کشور و یا قشر خاصی از جامعه نیست.

وی اضافه کرد: حالا دیگر علل فوت خانم ها در سنین ۱۵ تا ۴۴ سال اتفاقات، نبرد و یا بیماری نیست لکن بعضی از مشکلات و عوامل به اقداماتی خشونت آمیزی که بر آنان روا می شود بستگی دارد.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر اضافه کرد: امروزه خشونت صرفا به مبحث معمول اذیت کردن جسمی و فیزیکی نیست لکن دربردارنده خشونت کلامی، اجتماعی، جنسی، اقتصادی و روانی نیز می شود.

وی با اظهار اینکه بعضی از زنان به خطا تفکر می کنند خشونت بخشی از زندگانی هست، افزود: در مقطعی به دنبال راه علاج می باشند که این خشونت به جهت جسمی خود دست یافته هست.