همایش و نمایشگاه بین‌المللی «ترویج نظام اندیشه رهبر حکیم انقلاب» برگزار می‌شود

0
اشتراک

همایش و نمایشگاه بین‌المللی «ترویج نظام اندیشه رهبر حکیم انقلاب» برگزار می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اولین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ترویج نظام اندیشه رهبر حکیم انقلاب طی روزها‌ی ۱۷ الی ۲۱ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
این همایش و نمایشگاه که با حضور ۱۶ کشور در تهران برگزار می‌شود، علاوه بر معرفی و نمایش آثار و تألیفات، به عرضه محصولات الگوساز، برگزاری کارگاه‌های توانمندسازی جبهه فرهنگی انقلاب و نشست‌های تخصصی و معرفی دستاوردهای تبلیغی و ترویجی می‌پردازد.
این مجموعه‌برنامه با اهدافی همچون شناخت عینی، جامع و واقع‌بینانه جبهه فرهنگی انقلاب از فعالیت‌ها و فعالان مروج اندیشه ولایت، ایجاد بستر بین‌المللی برای مانور خروجی‌های فعالان اندیشه ولایت و تبلیغ مؤثرتر، تألیف قلوب فعالان و آشناسازی مؤسسات نسبت به ظرفیت‌های یکدیگر، ایجاد زمینه مناسب برای حرکت جبهه‌ای مؤسسات فعال، فرصت‌سازی برای معرفی و مقایسه چهره‌ها، آثار و گفتمان‌های تولید شده از منظر مخاطبان، بهره‌برداری حداکثری مخاطبان از آثار و توانمندی فعالان اندیشه ولایت، نیازسنجی و شناسایی نیازهای مادی و معنوی فعالان مروج اندیشه ولایت، هم‌افزایی برای ارتقای اثر بخشی و کارآمادی جبهه انقلاب بر اساس نظام اندیشه ولایت، همفکری و همیاری مؤسسات فعال برای ارتقای بهره‌وری و تشکیل مجمع فعالان اندیشه ولایت و معرفی‌خانه اندیشه ولایت طی ۵ روز برگزار می‌شود.
حسین مؤیدی، مسئول روابط عمومی و رسانه دبیرخانه اندیشه راقی در رابطه با شرکت‌کنندگان در این برنامه اظهار کرد: از مجموعه‌هایی که در رابطه با اندیشه ولایت کار کرده و همچنین کسانی که کارهایی در خارج از کشور انجام داده‌اند، دعوت به عمل آمده است.
وی افزود: این مجموعه‌ها آثاری در زمینه علمی، پژوهشی و هنری تولید کرده‌اند و با حضور در همایش اندیشه راقی ضمن تبادل نظر، در کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی به معرفی آثارشان خواهند پرداخت.
مؤیدی گفت: حدود ۱۰۰ مجموعه از کشورهای مختلف که در زمینه اندیشه ولایی فعالیت دارند، شناسایی شده‌اند که از این میان ۱۶ مجموعه از خارج و ۲۶ مجموعه از داخل کشور برای حضور در نمایشگاه و همایش اندیشه راقی دعوت به عمل آمده است.
وی در رابطه با نمایشگاه اندیشه راقی گفت: در این نمایشگاه دستاوردها و محصولات تولید شده در موضوعات مطرح شده به صورت نمایشگاهی و فروشگاهی عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات ارائه شده را تهیه کنند.
مؤیدی همچنین در مورد همایش اندیشه راقی نیز گفت: این همایش به صورت جانبی و به بهانه برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه پیش‌بینی شده است که در این همایش علاوه بر سخنرانی مدعوین، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی نیز برگزار خواهد شد.
وی افزود: افتتاحیه نمایشگاه و همایش ۱۷ بهمن و اختتامیه آن ۲۱ ماه جاری در تالار حجاب کانون پرورش فکری خواهد بود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.