همایش مسافران تنها در قزوین برگزار می شود

0
اشتراک

همایش مسافران تنها در قزوین برگزار می شود

اصغر الهیاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این همایش ۱۰ بهمن ماه سال جاری در سالن تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار می‌شود و در این همایش ۲۵۰ نفر از مبلغان و روحانیون استان حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه این همایش به منظور استفاده از ظرفیت‌های این مبلغان و روحانیون در مواقع بحرانی و حوادث غیرمترقبه برگزار می‌شود، عنوان کرد: در این همایش مسعود نصرتی، شهردار قزوین، حجت الاسلام نعمت اللهی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و گروسی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین و تعدادی از اساتید حوزوی به سخنرانی می‌پردازند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این همایش اظهار کرد: در این همایش موارد آموزشی در زمینه تغسیل، تکفین و تدفین در مواقع بحرانی مورد توجه اساتید قرار می‌گیرد و موضوعات توجیهی و آموزشی در این زمینه ارائه می‌شود.

الهیاری افزود: مبلغان و روحانیون شرکت‌کننده در این همایش در زمان بحران به‌کار گرفته می‌شوند و تا در این زمان بحرانی برای تسلی خاطر بازماندگان تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: این همایش با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان، اداره کل مدیریت بحران استان قزوین و شهرداری قزوین برگزار می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.