گروه: زنان
تاریخ: ۲۰:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
همایش رهروان زینبی با شعار «لبیک یا زینب(س)» در یزد برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، همایش رهروان زینبی عصر امروز با حضور پرشور بانوان یزدی در آستان مقدس امامزاده شاهزاده فاضل(ع) میبد برگزار شد. همزمان با دوازدهمین روز از ماه محرم الحرام و دومین روز از شهادت حضرت امام حسین(ع) و آغاز اسارت خاندان […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، همایش رهروان زینبی عصر امروز با حضور پرشور بانوان یزدی در آستان مقدس امامزاده شاهزاده فاضل(ع) میبد برگزار شد.

همزمان با دوازدهمین روز از ماه محرم الحرام و دومین روز از شهادت حضرت امام حسین(ع) و آغاز اسارت خاندان آن حضرت، همایش بزرگ رهروان زینبی در حسینیه بزرگ شاهزاده فاضل یزد برگزار شد.

در این مراسم که ویژه بانوان یزد برگزار شد، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به مدیحه سرایی در وصف خاندان عصمت و طهارت، شهادت امام حسین(ع) و غربت اسرای کربلا به ویژه حضرت زهرا(س) پرداختند.

بانوان حاضر در این همایش با سردادن شعار لبیک یا زینب، عشق و ارادت خود به حضرت زینب(س) را نشان دادند و بیان کردند که در راه آن حضرت قدم بر می دارند و از این راه حفاظت می‌کنند.

همدان| همایش بزرگ رهروان زینبی برگزار شدتجمع بانوان رهروان زینبی(س) در قم برگزار شدرهروان حضرت زینب (س) در سمنان گردهم آمدند

این مطلبو از دست ندید!  برترین‌های مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح بادی در رشته تفنگ معرفی شدند

مراسم‌های عزاداری مردم یزد در روزهای آینده هم ادامه پیدا می‌کند و در یکی از شاخص‌ترین برنامه‌ها، فردا روحانیون استان یزد در مسجد ملااسماعیل، میزبان هیئت‌های عزاداری هستند.

همچنین در برخی از نقاط استان یزد به مناسبت سومین روز شهادت جانسوز حضرت امام حسین(ع)، نخل‌برداری با حضور پرشور مردم یزد برگزار می‌شود.