هلال احمر استان سمنان ۳۷عملیات امداد رسانی انجام داد

0
اشتراک

هلال احمر استان سمنان ۳۷عملیات امداد رسانی انجام داد

علی یحیایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه طی هفته گذشته به سه حادثه در برف و کولاک، خدمات حضوری ۱۸مورد، خدمات جاده ای پنج مورد، خدمات شهری و کوهستان هر کدام یک مورد رسیدگی شد، افزود: در مجموع طی هفته گذشته به ۳۷مورد از حوادث مختلف امداد رسانی شده است.

وی با ابراز اینکه از تاریخ دوم بهمن ماه لغایت صبح نهم بهمن ماه جاری به هشت هزار و ۵۷ نفر آسیب دیده از سوانح مختلف امدادرسانی شده است، گفت: در این عملیات ها ۳۰ تیم عملیاتی به هشت هزار و ۱۰ نفر گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی کرده اند.

معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان از امداد رسانی به ۱۵ نفر در حوادث جاده ای استان هم خبر داد و تصریح کرد: تعداد کل حوادث جاده ای پنج مورد بوده است.

یحیایی همچنین اشاره ای به سامانه بارشی وارد شده به استان سمنان و بارش قابل توجهی برف داشت و تاکید کرد: تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی خواستار احتیاط بیشتر رانندگان عبوری از جاده های مواصلاتی استان سمنان و رعایت قانون شد و گفت: لازم است رانندگان محترم قبل از مسافرت تجهیزات خودرو را مورد بازبینی قرار داده و در صورت غیر ضروری بودن سفر با توجه به سرما و برودت هوا از مسافرت پرهیز کنند.

معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان همچنین با اشاره به انجام یک مورد امدادرسانی در کوهستان، از گروه های کوهنوردی نیز خواست تا در صورت وجود هوای نامساعد از سفر به ارتفاعات پرهیز کنند یا قبل از اعزام به این مناطق حتما هلال احمر را در جریان صعود خود قرار دهند.

یحیایی از هموطنان خواست تا تجهیزات خودرو مانند زنجیر چرخ، برف پاک کن و چراغ های مه شکن را مورد بازدید قرار دهند و با در دست داشتن اطلاعات راه ها و آخرین وضعیت آب و هوایی اقدام به سفر کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.