تاریخ: 18:16 :: 2019/08/14
هفتمین ماراتون «برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور» ۲۸ شهریور برگزار می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگر فناوری خبرگزاری دانشجو، هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور، از ۲۸ تا ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.   این رویداد معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می‌باشد که از سال ۱۳۹۰ تا کنون […]

هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور ۲۸ شهریور برگزار می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگر فناوری خبرگزاری دانشجو، هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور، از ۲۸ تا ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.  

این رویداد معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می‌باشد که از سال ۱۳۹۰ تا کنون ۶ دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم‌های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها تیم‌های برتر با نظر داور‌ها به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند و فرصت دارن تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

لازم به توضیح است که ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می‌شود، گروه‌ها در قالب تیم‌های ۲ الی ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده‌های غذایی، میان وعده‌ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون می‌باشد.

گفتنی است؛ هدف اصلی از برگزاری این مسابقه شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار است.

متقاضیان تا ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۸فرصت ثبت نام دارند و به تیم‌های برتر اول تا سوم به ترتیب تیم اول ۱۰ میلیون تومان،  تیم دوم ۳ میلیون تومان و تیم سوم ۲ میلیون تومان اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه و یا با شماره  ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ تماس بگیرند.   هفتمین ماراتون «برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور» ۲۸ شهریور برگزار می‌شود