گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

حالا تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران از آخرین جام بین المللی سابق ۳۸ بازی انجام داده که ۲۷ ملاقات آن را با برد به انتهاء رسانده هست. این آمار نشان می‌دهد که به هیچ وجه نباید ایران را در جام بین المللی حداقل گرفت. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران سومین تیمی بود که بعد از روسیه میزبان […]

حالا تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران از آخرین جام بین المللی سابق ۳۸ بازی انجام داده که ۲۷ ملاقات آن را با برد به انتهاء رسانده هست. این آمار نشان می‌دهد که به هیچ وجه نباید ایران را در جام بین المللی حداقل گرفت.
تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران سومین تیمی بود که بعد از روسیه میزبان و سلسائو، حاضر بودن خود را در جام بین المللی قطعی کرد.

من جمله دستاورد های مطلوبی که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در این مدت گرفته هست، برابری یک بر یک برابر روسیه میزبان جام بین المللی، برتری برابر مونته‌نگرو و توگو و البته برد برابر تیم‌های پاناما و ونزوئلا بوده هست.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در حال‌ حاضر عادت کرده که برتری را به دست بیاورد و هر کاری را انجام می‌دهد تا جریان بدون باخت آنان محافظت گردد. احداث ذهنیت برتری در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دلیل شده که اعتماد به نفس بازیکنان ایرانی افزایش یابد و به همین خاطر هست که نباید تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را به هیچ وجه حداقل گرفت.

با در نظر گرفتن این که قرعه‌کشی جام بین المللی یکم دسامبر در کشور میزبان این رقابت‌ها برگزار می‌شود، محتمل هست تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در گروهی در کنار تیم‌هایی همچون روسیه، مکزیک و پاناما قرار بگیرد. با دستاورد هایی که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در چند ماه موخر اکتساب کرده هست، می‌دانیم که قرار گرفتن در این گروه چه مفهوم و مفهومی برای ایرانی‌ها دارد.
اکتساب چهار امتیاز از دو مسابقه می‌تواند برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قدر کفایت باشد تا به صعود تفکر کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران تیمی هست که تهی از ستاره نیست. بازیکنانی همچون سردار امتحان، کریم انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش در تیم‌های اروپایی برای تیم‌های‌شان بازی می‌کنند و البته ایران هم با محیط جام بین المللی غریبه نیست. آ

آ آن روز می‌تواند خیلی زودتر برسد اگر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام بین المللی ۲۰۱۸ روسیه بدرخشد.