تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
هشدار در مورد فرستادن آیت الله قاسم به بیرون بحرین به دستاویز درمان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های بحرینی، یاسر الحریری، نویسنده و تحلیلگر رسانه ای و سیاسی لبنان و مدیر شبکه اتجاه در مورد وخامت وضع تندرستی آیت الله عیسی قاسم عنوان کرد: رژیم بحرین و مشخصا شاه بحرین مسوولیت صحت و تندرستی آیت الله عیسی قاسم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های بحرینی، یاسر الحریری، نویسنده و تحلیلگر رسانه ای و سیاسی لبنان و مدیر شبکه اتجاه در مورد وخامت وضع تندرستی آیت الله عیسی قاسم عنوان کرد: رژیم بحرین و مشخصا شاه بحرین مسوولیت صحت و تندرستی آیت الله عیسی قاسم را برعهده دارند. برپایه مقررات بین المللی و جایی هر وخامتی که در وضعیت تندرستی ایشان حاصل گردد از جنبه قانونی و رسمی مستقیما متوجه نظام بحرین هست.

یاسر الحریری از موسسه های حقوقی بین المللی، ارگان ملت های، شورای امنیت، پزشکان بدون مرز، عفو بین الملل و همه موسسه های حقوق بشری خواهانیم امروز به سمت الدراز که خانه آیت الله عیسی قاسم در آن واقع هست حرکت کنند تا از تندرستی وی اطمینان حاصل نموده و شرایط ورود پزشکان ذیربط به خانه ایشان را آماده کنند و در صورت احتیاج ایشان را به بیمارستانی در داخل بحرین جابه جا نمایند. تاکید میکنم بیمارستانی در داخل بحرین و اخطار میدهیم که نظام بحرین محتمل هست در سر دارا باشد که به دستاویز بیماری آیت الله عیسی قاسم، نقشه ای را که در این ۵۰۰ روز محاصره نتوانسته عملی کند به اجرا در آورد و آن هم اخراج ایشان از بحرین به دستاویز مداوا ست. ضروری هست هوشیار بود ایشان به دستاویز مداوا در بیرون از کشور از بحرین اخراج نشود (چرا که قبل از این تابعیت بحرینی ایشان سلب شده هست.).