تاریخ: ۰:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
هزینه‌های نجومی خودرو بوگاتی ویرون

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از ایران جیب، در ادامه با برخی هزینه‌های مهم این خودرو آشنا می‌شویم : بیمه شرکتهای بیمه برای بیمه کردن یک دستگاه بوگاتی ویرون ماهانه ۴۰۰۰ دلار معادل ۱۶ میلیون تومان حق بیمه میگیرند که به این ترتیب هزینه سالانه بیمه یک […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از ایران جیب، در ادامه با برخی هزینه‌های مهم این خودرو آشنا می‌شویم :

بیمه

شرکتهای بیمه برای بیمه کردن یک دستگاه بوگاتی ویرون ماهانه ۴۰۰۰ دلار معادل ۱۶ میلیون تومان حق بیمه میگیرند که به این ترتیب هزینه سالانه بیمه یک دستگاه ویرون معادل ۱۹۲ میلیون تومان می‌شود. 

 

مالیات

برای خرید یک بوگاتی باید ۸۰،۰۰۰ دلار معادل ۳۲۰ میلیون تومان مالیات پرداخت کنید. 

 

رینگ و لاستیک

لاستیک‌های بوگاتی با هر پنج هزار کیلومتر پیمایش باید تعویض گردند که این کار برای مالک آن ۳۰،۰۰۰ دلار یعنی حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه در بردارد.

 

چهار حلقه رینگ بوگاتی هر ۳۰ هزار کیلومتر باید تعویض گردند که این کار ۷۰،۰۰۰ دلار یعنی حدود 280 میلیون تومان هزینه در پی خواهد داشت.

 

سرویس دوره ای

هزینه سرویس دوره‌ای روغن و مایع رادیاتور بوگاتی برای هر دوره ۱۵ هزار کیلومتری ۲۲،۰۰۰ دلار یعنی حدود ۸۸ میلیون تومان میشود. 

 

مصرف سوخت شهری

در صورت استفاده از بوگاتی در ترافیک شهری مصرف سوخت خودروی شما به ۴۸ لیتر در ۱۰۰ کلیومتر پیمایش می‌رسد. چنانچه آن را به صورت روزانه سوار شوید می‌بایست در ماه ۱۲۰۰ دلار یعنی حدود چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هزینه بنزین پرداخت نمایید.