گروه: بلیط
تاریخ: ۲:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹

ورزش سه: پرسپولیسی ها از حدود یک ماه قبل سیستم ای را برای فروش الکترونیکی بلیت بازی هایشان برگزیده اند و بلیت چند مسابقه را هم به این شکل به فروش رسیده اند اما اکنون مشکلات بسیاری از نحوه کار این سیستم گزارش شده و میزان ناخشنودی در بین طرفداران پرسپولیس بسیار بالا رفته هست. […]

ورزش سه: پرسپولیسی ها از حدود یک ماه قبل سیستم ای را برای فروش الکترونیکی بلیت بازی هایشان برگزیده اند و بلیت چند مسابقه را هم به این شکل به فروش رسیده اند اما اکنون مشکلات بسیاری از نحوه کار این سیستم گزارش شده و میزان ناخشنودی در بین طرفداران پرسپولیس بسیار بالا رفته هست.

از ساعت ۹ صبح امروز «گیشه سه» اقدام به فروش بلیت های این بازی کرد اما بالاخره تعجب ۶ دقیقه بعد تمام بلیت ها به زعم این سیستم به فروش رسیده گردیدند اما این در حالی بود که زیادی از طرفداران پرسپولیس هنوز خواب بودند و اقدام به این کار نکرده بودند، عده زیادی در انتظار سپری شدن هجمه اولیه برای خرید بودند و قسمتی از آن دسته که برای خرید به این سایت مراجعه کرده بودند هم موفق به این کار نشدند! در این باره گفته می گردد که ابتدا منحصرا بلیت های سکوهای غرب و شرق به فروش رفتند.

پس از آن پندار خمارلو مدیر ارتباطات عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگویی این گونه گفت: «طبق آخرین آماری که داشتیم به محض بازشدن سایت برای فروش بلیت ها ۱۲ هزار نفر برای خرید بلیت جایگاه حمله آوردند.»

پس از آن سیستم از کار افتاد و بلیت فروشی برای ساعت هایی متوقف گردید تا این که از حدود ظهر «گیشه سه» فروش بلیت طبقه دوم و پشت دروازه را در دستور کار قرار داد. لحظه به لحظه درصد بلیت های به فروش رسیده شده افزایش یافتند تا این که حدودساعت ۵-۶ تمام بلیت ها به فروش رسیده گردیدند و به عبارت دیگر بلیت فروشی متوقف گردید.

در همین حال و از ساعات خستین ظهر شنبه قسمتی از دسته اقلیتی که موفق به خرید بلیت شده بودند، در سایت های متفاوت و علاوه بر این شبکه های اجتماعی بلیت های خود را باقیمت نجومی ارائه کرده اند که در این بازار سیاه مجازی نرخ بلیت به ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم رسیده هست!

این مطلبو از دست ندید!  شرایط ویژه برای خرید بلیت دربی

این در حالی هست که دقیقا معلوم نیست گران ترین خرید و فروش انجام شده در بازار سیاه چه مقدار هست اما گزارش های غیررسمی نشان می دهد بعضی برای خرید بلیت های جایگاه تا ۷۵۰ هزار تومان هم داوطلب بوده اند!

یکی از مشکلاتی که اعضاء متفاوت شبکه های اجتماعی در این باره گزارش کرده اند، مشکل عدم نمایش کد رهگیری با وجود کسر هزینه و پایانی کردن خرید هست! خیلی ها بیان می کنند از سیستم بلیت خریده و هزینه را هم پرداخته اند اما برایشان بعدا پیغام آمده که خرید بلیت ثبت نشده و معلوم نیست آیا این هزینه به حسابشان بازخواهد گشت یا خیر.

کسی نمی داند آیا بلیت خریده یا خیر؟ و نمی داند آیا توان دارد روز سه شنبه بدون بلیت راهی ورزشگاه شده و بلیت بخرند یا خیر؟

کسی نمی داند آیا بلیت خریده یا خیر؟ و نمی داند آیا توان دارد روز سه شنبه بدون بلیت راهی ورزشگاه شده و بلیت بخرند یا خیر؟علاوه بر این نکته دیگری که اعتراض طرفداران را بهمراه داشته، عدم وجود حق انتخاب جایگاه مورد علاقه هست. یعنی اگر ۵ دوست بخواهند به صورت مجزا بلیت بخرند، تضمینی وجود ندارد که بتوانند در جایگاه مورد علاقه شان و با هم مستقر شوند، در حقیقت هرکسی که زودتر برود، میتواند در جای بهتری از جایگاهی که بلیت خریده بنشیند!