گروه: سیاست
تاریخ: ۲:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
هراس اعضای شورای مشارکت خلیج فارس

رخدادهای ۱۰ آذر ۶۳ چکیده: آ آیت الله خامنه ای: دست هایی در صدد هست تا از بیرون سپاه اختلاف را در سپاه تزریق کرده و انسجام آن را تضعیف کند.   آ آیت الله در انتظاری خطاب به نمایندگان مجلس: خط بازی ها را دور بریزید و یکدیگر را برای خداوند و خدمت به […]

رخدادهای ۱۰ آذر ۶۳

چکیده:

آ آیت الله خامنه ای: دست هایی در صدد هست تا از بیرون سپاه اختلاف را در سپاه تزریق کرده و انسجام آن را تضعیف کند.

 

آ آیت الله در انتظاری خطاب به نمایندگان مجلس: خط بازی ها را دور بریزید و یکدیگر را برای خداوند و خدمت به انقلاب تحمل کنید.

 

باید نمایندگان محترم به آبروی اسلام و انقلاب ارزش داده و موضوع ای به دست دشمن ندهند.

 

یونایتدپرس: ۶ کشور عضو شورای مشارکت خلیج فارس از بیم برتری ایران در نبرد هزینه های نبردی عراق را پرداخت کرده اند.

 

هشدار آیت الله خامنه ای به خطر تضعیف سپاه

دومین روز سمینار مشترک نمایندگان حضرت امام در سپاه پاسداران و فرماندهان استان ها، منطقه های، لشکرها و تیپ های مستقل سپاه با حضور آیت الله خامنه ای ریاست شورای عالی دفاع تشکیل گردید.

در این سمینار که حجت الاسلام محلاتی نماینده امام در سپاه، محسن رضایی فرمانده سپاه و شمعخانی قائم مقام فرمانده سپاه نیز حضور داشتند آیت الله خامنه ای طی اظهاراتی عنوان کرد: امروز سپاه با یکی از مهم ترین و خطیرترین دوران عمر خود را می گذراند و این به دو سبب هست سپاه از یک سو بار سنگین و بی پیشینه نبرد را بر دوش دارد و از سمت دیگر مثل همیشه در فراروی توطئه و تخریب از سوی دشمن هست.

ریاست شورای عالی دفاع اضافه کرد: به مطلوبی احساس می شود که دست هایی درصدند تا از بیرون سپاه اختلاف را در سپاه تزریق کرده و انسجام نیروهای مومن و فداکار را ضعیف کند. (۱)

 

دیدار نمایندگان مجلس با آیت الله منتظری

(۱) حدود ۱۰۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آیت الله در انتظاری دیدار و عنوان کرد و گو کردند.

آ

آ

آ آیت الله در انتظاری خطاب به نمایندگان تبیین کردند: این خط بازی ها را دور بریزید و یکدیگر را برای خداوند و خدمت به انقلاب تحمل کنید من مطمئن هستم اگر این خط کشی ها را ادامه بدهید همگی سقوط خواهید کرد.(۲)

 

بذل و بخشش ۵۰ میلیارد دلاری اعراب به صدام

(۲) خبرگزاری آمریکایی یونایتدپرس در گزارشی از پنجمین اجلاس سران کشورهای شورای مشارکت خلیج فارس در کویت اعتراف کرد ۶ کشور عضو شورای مشارکت از بیم برتری ایران در نبرد با عراق هزینه کوشش نبردی عراق را پرداخت کرده اند.

(۳)

منابع:

۱٫ کیهان، ۱۰ آذر ۶۳، ص ۳
۲٫ اطلاعات، ۱۰ آذر ۶۳، ص ۳
۳٫ اطلاعات، ۱۰ آذر ۶۳، ص ۲۰

انتهای متن/