گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
هدف ترامپ از سفر به شرق قاره آسیا فروش نبرد افزار ها آمریکایی بود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   پایگاه اینترنتیگلوبال ریسرچ در یادداشتی درج کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده اصولا هیچ دقتی به برقرار کردن صلح و امنیت در قاره قاره آسیا ندارد و هدف کلیدی سفر موخر او به قاره […]

هدف ترامپ از سفر به شرق قاره آسیا فروش نبرد افزار ها آمریکایی بودبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   پایگاه اینترنتیگلوبال ریسرچ در یادداشتی درج کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده اصولا هیچ دقتی به برقرار کردن صلح و امنیت در قاره قاره آسیا ندارد و هدف کلیدی سفر موخر او به قاره آسیا، بازاریابی برای صنعت ها نبرد افزار های ایالات متحده و فروش هر چه زیادتر جنگ‌افزار هست. سفر ترامپ به پنج کشور آسیایی به برقرار کردن صلح در قاره آسیا و یا حتی دیپلماسی، هیچ رابطه ای ندارد. این تور آسیایی صرفا عزیمتی تجاری برای مساعدت به صنعت ها نظامی ایالات متحده و فروش نبرد افزار ها هست.

هدف سفر موخر او به قاره آسیا نیز صرفاً فروش نبرد افزار ها از مسیر قراردادهای دوطرفه هست.

او کره‌شمالی را تهدیدی برای دنیا متمدن خواند. این در حالی هست که او به مطلوبی می‌داند کشور سیاره شمالی منحصرا در مقابل تهدیدها و تجاوزهای ایالات متحده از خود دفاع می‌کند. رهبر کشور سیاره شمالی و دیگر مردم این کشور، حافظه تاریخی زیاد نامطلوبی نسبت به ایالات متحده دارند. در نبرد شبه جزیره سیاره بین سال‌های ۱۹۵۰ تا ۱۹۵۳ میلادی، که ایالات متحده یکی از طرف‌های کلیدی نبرد بود، کره‌شمالی تقریبا به طور تمام ویران گردید و حدود ۳ میلیون نفر از مردم این کشور کشته گردیدند. این شمار، حدود یک سوم جمعیت کره‌شمالی در آن وقت بود.

مخاطره ایالات متحده برای دنیا

آ تمام این جنگ‌ها با هدف محافظت سلطه بین المللی ایالات متحده انجام شده هست.

سفر ترامپ به سیاره جنوبی و اظهارات جنجالی وی در پارلمان

سفر ترامپ به سیاره جنوبی و اظهارات جنجالی وی در پارلمان ترامپ در دومین ایستگاه از عزیمت خود به پنج کشور آسیایی، در کره‌جنوبی یک بار دیگر کره‌شمالی و رهبرش را تهدید کرد. بدیهی هست تهدید کره‌شمالی و رهبر این کشور، به برقرار کردن صلح در شبه جزیر سیاره، مساعدت نمی‌کند. اکثر از هشتاد درصد مردم کره‌جنوبی، خواستار صلح با کره‌شمالی می باشند. ولی این کار چه طور محتمل است؟ نزدیک به ۳۰ هزار سرباز آمریکایی در خاک سیاره جنوبی ساکن می باشند.

با وجود این، دونالد ترامپ به دنبال فروش میلیاردها دلار نبرد افزار تازه به سئول هست. او خوب ترین فروشنده نبرد افزاری هست که صنعت ها نبرد افزار ها ایالات متحده می‌توانست آرزویش را برخوردار باشد. ترامپ به دنبال بیرون کردن اقتصاد ایالات متحده از آشفتگی و افزایش تولید ناخالص درونی از مسیر فروش نبرد افزار ها است؛ حتی اگر این کار به قیمت نابود شدن کشور یا کشورهایی منتج بشود. در درک ترامپ چیزی به عنوان هموار کردن مسیر برای برقرار کردن صلح و امنیت نمی‌گنجد. او به دنبال فروش سلاح‌های زیادتر به کره‌جنوبی هست و در این راستا، از دامن زدن به تنش‌ها میان دو سیاره هم فروگذار نمی‌کند.

ریاست جمهور ایالات متحده از پارلمان کره‌جنوبی به عنوان جایی برای تهدید رهبر کشور سیاره شمالی و مردمش بکارگیری کرد. او در پارلمان سیاره جنوبی عنوان کرد: «من به این شبه جزیره آمده‌ام تا مستقیما پیامی به رهبر کره‌شمالی بفرستم. »

» در حالی که دونالد ترامپ مثل یک امپراتور در پارلمان سیاره جنوبی سخن می­‌کرد، سه ناو هواپیمابر آمریکایی به نحو هجومی در مقابل ساحل کره‌شمالی جای گرفتند. ترامپ به مطلوبی می‌دانست با این اقدام تحریک‌آمیز نمی‌تواند رهبر کشور سیاره شمالی را به نبرد وادارد و عملاً اقدامی بر علیه رهبر کره‌شمالی نکرد.

آ