گروه: بلیط
تاریخ: 16:46 :: 2019/07/14
هدف از کنترل بلیت مسافران مترو چیست؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، اوایل اردیبهشت ماه بود که نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران ضمن اعلام نرخ بلیت مترو در سال ۹۸ از اجرای طرحی خبر داد که بر اساس آن بلیت مسافران مترو به صورت رندومی کنترل می‌شود. بیشتر بخوانید: شرط دریافت تخفیف ۲۵ درصدی بلیت مترو زیاد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، اوایل اردیبهشت ماه بود که نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران ضمن اعلام نرخ بلیت مترو در سال ۹۸ از اجرای طرحی خبر داد که بر اساس آن بلیت مسافران مترو به صورت رندومی کنترل می‌شود.

بیشتر بخوانید: شرط دریافت تخفیف ۲۵ درصدی بلیت مترو زیاد در مترو بمانید باید پول بدهید!

وی در توضیح اجرای این امر اعلام کرد که کرایه اخذ شده از مسافر صرفا جهت استفاده از مترو برای حداکثر مدت زمان لازم برای طولانی ترین سفر یعنی ۲ ساعت پس از ثبت ورود به ایستگاه است بنابراین بلیت مسافران درطول سفر کنترل می‌شود و در صورت طولانی شدن مدت زمان سفر بیش از دو ساعت، مسافر باید دوباره نسبت به تهیه بلیت یا پرداخت از طریق کارت بلیت اقدام کند.

با گذشت چند ماه از طرح این موضوع خبری از هدف و روند اجرای آن نشد  اما فرنوش نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراین باره گفت: این اقدام برای حذف افرادی که تنها هدفشان از حضور در مترو سفر نیست اجرا شده است تا با حذف افراد اضافه محیط آرام تری را برای مسافران ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر این طرح به صورت رندم در بین مسافران اجرا می‌شود.