گروه: شغل
تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
هدایت نسل امروز در مسیر آرمان انقلاب وظیفه خبرنگاران است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، جهانبخش عطایی بعد ازظهر امروز در همایش اصحاب رسانه و خبرنگاران در خلخال گفت: وظیفه خطیر خبرنگاران در وضعیت کنونی هدایت نسل امروز در مسیر آرمان‌های انقلاب است. عطایی گفت: حق‌جویی در جامعه امروز حق خبرنگاران است و بی‌تفاوت بودن برای خبرنگاران به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، جهانبخش عطایی بعد ازظهر امروز در همایش اصحاب رسانه و خبرنگاران در خلخال گفت: وظیفه خطیر خبرنگاران در وضعیت کنونی هدایت نسل امروز در مسیر آرمان‌های انقلاب است.

عطایی گفت: حق‌جویی در جامعه امروز حق خبرنگاران است و بی‌تفاوت بودن برای خبرنگاران به مسائل جامعه، شایسته نیست.

وی با تبریک ایام‌الله دهه فجر‌ با تاکید بر معرفی شایسته برنامه‌های دهه مبارک فجر شهرستان خلخال از تمامی رسانه‌های مکتوب، مجازی، دیداری و شنیداری  عنوان کرد: خبرنگاری که به‌دنبال جناح، حزب‌بندی و مسائل حاشیه‌ای باشد قطعا در حاشیه خواهد ماند و شکست خواهد خورد.

فرمانده سپاه خلخال یادآور شد: اجازه ندهیم که در روابط ‌کاری خبر دیگران، برای خبرنگاران تصمیم بگیرد زیرا این قشر از دید فکری بالاتری در جامعه برخوردار هستند.

عطایی بیان کرد: اگر رسالت سپاه رسالت فرهنگی است باید این رسالت در عمل به دست خبرنگاران در جامعه انعکاس یابد و فرمایشات مقام معظم رهبری به‌عنوان فصل‌الخطاب تمام مسلمانان جهان، به مرحله اجرا در آید.

وی وظیفه خبرنگاران شهرستان خلخال را ابلاغ فرمایشات رهبر معظم انقلاب به همه افراد جامعه دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف باید هم‌افزایی در بین خبرنگاران تقویت شود.

عطایی، عرصه خبر را شمشیر ولایت دانست و گفت: شمشیر ولایت باید با بصیرت در مقابل تمامی انحرافات جامعه ایستادگی کند و در عرصه خبر با تهیه خبرهای تاثیرگذار در تمام جامعه به ایفای نقش خود بپردازد.

وی شغل خبرنگاری شغل ندانست و گفت: شغل خبرنگاری یک رسالت برای امانتداری است و این رسالت باید در مسیر ترویج آرمان‌های انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت به کار گرفته شود.

فرمانده سپاه خلخال عنوان کرد: در عرصه امروزی که جنگ، جنگ تفکر است قلم نقش مهمی در مدیریت افکار دارد و باید افکار به واسطه بصیرت خبرنگاران و حضور در جامعه تاثیر‌گذاری لازم را داشته باشد.

انتهای پیام /۳۳۵۶/پ۳۰/