گروه: بلیط
تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
نیمه بها شدن بلیت سینما در روز ملی سینما

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛؛زمزم معاون حوزه هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت:بلیت فیلم های اکران گردیده در سینماهای خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور در روز ملی سینما بیست و یکم شهریور نیمه بها گردید. وی اضافه کرد:طبق مصوبه خانه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛؛زمزم معاون حوزه هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت:بلیت فیلم های اکران گردیده در سینماهای خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور در روز ملی سینما بیست و یکم شهریور نیمه بها گردید.

وی اضافه کرد:طبق مصوبه خانه سینما،انجمن سینما داران و شورای صنفی نمایش،اکران فیلم های سینمایی در روز چهارشنبه بیست و یکم شهریور همزمان با روز ملی سینما در سراسر کشور نیمه بها هست.

معاون حوزه هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اضافه کرد:در بیرجند فیلم های تنگه ابوقریب و شعله در سینما بهمن و  کاتیوشا و هزارپا در سینما فردوسی در حال اکران هست.

این مطلبو از دست ندید!  احمد اسماعیل پور: تا چند سال دیگر قهرمانی قاره آسیا هم یک رویا می گردد چه برسد به مقام جهانی/ کنسل دیدار با برزیل به علت پول بلیت مضحک هست!