تاریخ: ۱۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
نیروی هوایی عراق هجوم انتحاری داعش را خنثی کرد

خبرگزاری فارس: یک مرجع آگاه امنیتی گفت که جنگنده‌های ارتش عراق، امروز (پنجشنبه)، یک هجوم انتحاری تکفیری‌های داعش را در جنوب غرب موصل، خنثی کردند. سرتیپ خلبان «عبدالقادر الشواف» در نیروی هوایی عراق، گفت که یک انتحاری در حال راندن یک ماشینی زرهی بمب‌گذاری شده بود و کوشش داشت یگان‌های نظامی نیروهای واکنش فوری و […]

خبرگزاری فارس: یک مرجع آگاه امنیتی گفت که جنگنده‌های ارتش عراق، امروز (پنجشنبه)، یک هجوم انتحاری تکفیری‌های داعش را در جنوب غرب موصل، خنثی کردند.

سرتیپ خلبان «عبدالقادر الشواف» در نیروی هوایی عراق، گفت که یک انتحاری در حال راندن یک ماشینی زرهی بمب‌گذاری شده بود و کوشش داشت یگان‌های نظامی نیروهای واکنش فوری و سرویس مقابله با تروریسم را در منطقه های صحرایی دهاتی «هراج» از توابع شهرستان «الحضر» واقع در ۸۰ کیلومتری غرب موصل بود که شناسایی گردید و هدف جای گرفت.

وی اضافه کرد: پهپادهای آمریکایی در حال کاوش حرکت این ماشینی بمب‌گذاری شده بودند که بلافاصله به نیروی هوایی عراق، خبر دادتد. به سرعت نیز فرمان هدف‌گیری این ماشینی مشکوک صادر گردید و بالگردهای نبردی ارتش عراق این ماشین را هدف قرار دادند.

این مطلبو از دست ندید!  معرفی چشمه‌هایی که از دل طبیعت می‌جوشد