تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
نیروی زمینی آماده کمک به مراجع طبیعی کشور هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو،امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم گرامیداشت هفته درختکاری این نیرو که صبح امروز در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، با اشاره به ارزش طبیعت و مراجع طبیعی گفت نیروی زمینی به طور مستمر به درخت و درختکاری و محافظت مراجع طبیعی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو،امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم گرامیداشت هفته درختکاری این نیرو که صبح امروز در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، با اشاره به ارزش طبیعت و مراجع طبیعی گفت نیروی زمینی به طور مستمر به درخت و درختکاری و محافظت مراجع طبیعی توجه مخصوص دارد.

وی با بیان اینکه این کار با برکت ریشه در فرامین مقام معظم رهبری دارد، اضافه کرد نیروی زمینی اعلام آمادگی می کند تا در هر جایی که لازم باشد جهت کاشت نهال و کمک به مراجع طبیعی و بهبود وضع طبیعت کشور حضور یابد.

امیر حیدری با بیان اینکه کاشت نهال و کمک به طبیعت کشور را باید نوعی صدقه جاریه تلقی کرد، دنبال کرد یکی از مورد ها بسیار ضروری محافظت طبیعت و محیط زیست و پرداختن به درخت و درختکاری هست که نیروی زمینی در این ارتباط تأکید مخصوص دارد.

این مطلبو از دست ندید!  عکسی زیبا از طبیعت خلخال

فرمانده نزاجا گفت نیروی زمینی از صبح با شب با طبیعت سروکار دارد، بنابراین یکی از ملحق شد های ما در تمامی مانور ها اینست که پس از مانور اگر لطمه ای به طبیعت خورده هست را جبران کنیم.

در این مراسم تفاهمنامه مشارکت میان امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی و مهندس آقایی معاون وزیر کشاورزی و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به امضا رسید.

علاوه بر این در انتهاء این مراسم فرمانده نیروی زمینی و معاون وزیر جهاد و کشاورزی به طور نمادین یک نهال غرس کردند.

نیروی زمینی آماده کمک به مراجع طبیعی کشور استنیروی زمینی آماده کمک به مراجع طبیعی کشور است